Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Én már "kicsit" idősebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én már "kicsit" idősebb vagyok az itteni átlagnál. Megmondanátok nekem, hogy mit jelent az, hogy nincs köztünk semmi, csak kavarunk?

Figyelt kérdés
Milyen kapcsolatok, vagy egyáltalán kapcsolatok-e ezek?

2015. jún. 26. 06:38
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Én is egy "kicsit" idősebb vagyok:)

Szerintem azt jelenti hogy nem állapodtak meg abban hogy járnak, csak úgy flörtölgetnek.

2015. jún. 26. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

en sem vagyok fiatalabb :) de szerintem a flortolgetesnel egy picit tobb van benne ebben a kavarasban


a kavarasban vegul is nincs semmi konkret, de ha osszefutnak vagy ugyalakul, akkor tortenik ami tortenik ... ugy is szoktak hivni: baratsag extrakkal


a flortoles meg csak olyan incselkedes, kostolgatas

2015. jún. 26. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Flörtölés. "Ismerkedés közelebbről"

Még csak alakulóban lévő kapcsolatok. Talonban tartott lehetőségek.

2015. jún. 26. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!