Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti megérzitek azt, ha nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti megérzitek azt, ha nem vagytok fontosak a másik fél számára? Mit tesztek ilyenkor?

Figyelt kérdés

Gondolok itt elsősorban ismerkedésre,párkapcsolatre,de akár baráti kapcsolatra is.


Köszönöm.



2015. jún. 26. 16:40
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

csak azzal tartom a kapcsolatot akinek érzem fontos vagyok :)) szeretgessen ^^ ^^


ezért sosem értettem pl valaki hogy szerethet olyat aki őt nem,felfoghatatlan dolog.Számomra az ilyen akár barát akár párkapcsolat akár rokon nem több mint egy ablakon berepült idegesítő légy akit lecsapni lenne kedvem és jól szét kenni a falon.



csak akkor érzek ha nekem is hasznos.Különben nem,pedig én mély érzésű ember vagyok :) akire nincs szükségem azt eltüntetem az életemből,na legális keretek között persze :) mielőtt félre értik.

aki pedig érez irántam az közelebb húzom :))) de mindig törekszek hogy érezzenek.

2015. jún. 26. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Volt egy időszak amikor gyakran ereztem,majd ra jöttem attol hogy barátok nem keresnek par napig hétig..nem azt jelenti h nem vágyó fontos,csak neki is lehet gondja.

A párommal ez kicsit másképp..probaltam fel hivni a figyelmet h én is ott vagyok,ha nem jott be akkor én is hanyagoltam..előbb utóbb eszre vette h levegőnek nézem es az mar neki sem tetszett..

2015. júl. 1. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!