Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Első évfordulóra ez jo ötlet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első évfordulóra ez jo ötlet?

Figyelt kérdés
Csak egy nagyon egyszerű dologra gondoltam, mert megis csak az első év, nem egy nagy dolog, foleg hogy hosszu tavra tervezünk. :D Szoval egy sima közös fotora gondoltam amit a tarcajaban rejtenek el, amit kesobb megtalálna. A hátuljára pedig valami szemelyeset. Emellett persze egyutt lennénk aznap, vagy barátokkal. Nem szeretnek nagy dolgot venni, mert azt minden héten adunk egymásnak. Valami kisebb szemelyes dologra gondoltam inkabb. Vagy ez nagyon slampos?
2015. jún. 26. 18:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Tökéletes. Nem kell túlzásba vinni. :)
2015. jún. 26. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Olyan semmilyen.

Inkább valami közös programot preferálunk évfordulón, mint ajándékokat.


Eleve nem értem azt a felvetést, hogy barátokkal lennétek aznap...

2015. jún. 26. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A fénykép kedves ötlet, de ez így, hogy még csak kettesben egy kis közös programot sem szerveztek, inkább a barátokkal vagytok, nekem elég snassz lenne.
2015. jún. 26. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!