Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 1 éves évfordulóra ajándék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1 éves évfordulóra ajándék ötletek?

Figyelt kérdés
16 éves fiút szeretnék meglepni valamivel 1 éves évforduló alkalmából. Igazából nem konkrét ajándék ötletekre lennék kíváncsi, mondjuk azok is jöhetnek (bögre közös képpel,stb.. ilyeneket kérlek ne), de inkább valami meglepetésre gondoltam,amivel meglephetném és egy maradandó élményt okozna. Az évforuló estéjén elmegyünk vacsorázni.

2014. okt. 27. 20:05
 1/4 anonim ***** válasza:
32%
Segből szájba az biztos meglepi.
2014. okt. 27. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ajándékozz élményt! Pl.: egy közös kirándulás, sétahajózás, vagy vonatjegy egy közeli vagy távolabbi városba ahol szép helyek vannak és be lehet barangolni közösen. :)
2014. okt. 27. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Sétarepülést kihagytam. :)
2014. okt. 27. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Az első kommentre nem tudok mit írni, igazán köszönöm, hasznos volt..

Az utolsó kettőt köszönöm, ez nem is tűnik rossz ötletnek, ezen még gondolkozom :)


Olyan ötletekre gondoltam még,amik ilyen apró meglepetésnek számítanak. pl. olvastam olyat,hogy muffinokból kirakni a szeretlek szót,stb..

2014. okt. 28. 11:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!