Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most ez mire volt jó?

Figyelt kérdés

több év után szakított... ráadásul előtte lefeküdt velem, miközben ő tudta szakit.

Aztan irt egy üzenetet es ugy szakitott.

Gyorsan letiltott mindenhonnan.

Előttem elvágta magát. Ez egy hónapja történt.

Aztán ma látom hogy feloldott, de irni nem irt.

Ez mire jó? Mert én már nem értem az embereket.



2015. jún. 26. 20:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Szakított, mert szakítani akart. Szexelt, mert az mégiscsak szex, hát ki az a hülye aki kihagyná. Azért szakított üzenetben, mert így könnyebb neki. Azért tiltott le, mert nehogy keresd, és így jobb lesz neked, könnyebben felejtesz, ha nem tudod keresni, azért oldott föl, mert reménykedik, hogy mostmár te is lenyugodtál és ne keresed olyan őrülten mint tetted volna 1 hónapja.
2015. jún. 26. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Akkor oldott fel pont mikor egy férfiről tudomást szerzet. És soha nem voltam olyan aki zaklatja. Inkább azt ő csinálta.
2015. jún. 26. 21:07
 3/5 A kérdező kommentje:

Pont most írt is egy üzenetet hogy vasárnap ott lesz xy-helyen és beszélni akar. Ő ott lesz és vár, és reméli kimegyek,...

Hát nem fogok.

2015. jún. 26. 21:16
 4/5 anonim ***** válasza:
gyerekes viselkedés üzeneteben szakitani ez ilyen gyerek még hány évesek is vagytok 16?
2015. jún. 26. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 eper-répa-barack ***** válasza:
43%
Nem inkább szombaton?A szökőkútná'??
2015. jún. 26. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!