Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mire utalt a férfi, aki ezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire utalt a férfi, aki ezt mondta nekem?

Figyelt kérdés

Több embert kellett neki felírni,és miután felírta az én nevemet is(a többiekét korábban),akkor azt mondta,hogy a "zöld a remény színe".

Nem akarok mindenbe mindent belemagyarázni,de ha ilyet mond valaki..csak van valami jelentősége.

De nem tudok választani 2 megérzésem között:

-Arra utalt a reménnyel,hogy sosem lehetünk együtt,de azért reménykedni mindig lehet.

-Vagy épp az ellenkezője,hogy van még remény (pl. gondolkodik rajta,vagy ha rajta múlik nem lesz reménytelen a helyzet stb. akármi ami a remény lehetőségét mutatja)

-Most szerintem az előbbi 2 közül valamelyik.De,van köztetek aki szerint egyik sem?


2015. jún. 20. 09:03
 1/4 anonim ***** válasza:

Sajnálom, nekem ez érthetetlen.

Hogy jön ide a zöld szín? Egy olyan embert mondta ezt, akivel kapcsolatban vagy és valami akadályozó tényező merült fel?

2015. jún. 20. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Én lány vagyok és a férfi aki ezt mondta nekem,nem a párom.Tehát ilyen értelemben nem vagyok vele kapcsolatban (párkapcsolatban).

Ismerjük viszont egymást,kb. egy éve.

2015. jún. 20. 09:09
 3/4 anonim ***** válasza:
Én a helyedben nem kapaszkodnék hányaveti módon odavetett egy mondatra. Hidd el aki szeretne tőled valamit férfi, az sokkal egyszerűbb és egyértelműbb lesz. Csak fecsérled az energiád olyan dolgokra, amik elveszik tőled azt a lehetőséget,lekötik a figyelmed, hogy normális embert megismerj.
2015. jún. 20. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én se tulajdonítanék neki nagy szerepet.
2015. jún. 20. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!