Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy pasi 1 kutyával és 9...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy pasi 1 kutyával és 9 macskával él közel 40 évesen az felejtő?

Figyelt kérdés

2015. jún. 27. 07:39
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
39%
az igen tesó :D
2015. jún. 27. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
4%
Miert lenne felejto? Azert mert allatbarat? Vagy azert felejto mert csak 1 kutyaja van? Az nem tetszik, hogy 40 eves? Vagy a kilenc macska zavar?
2015. jún. 27. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
0%
Ne általánosíts.
2015. jún. 27. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
Hat nagyon manipulatív, önző és kompromisszumképtelen.Pàrszor találkoztunk..de nagyon elnyomó terészet..és szerintem nem véletlen, h nem nővel él, hanem ennyi állattal, akik bent rohangàlnak a házban. Azért 40 évesen nem véletlen, h nem hàzas.
2015. jún. 27. 07:50
 5/29 anonim ***** válasza:
12%

Ossze-vissza beszelsz es raadasul hulyesegeket. miert lenne manipulativ? Onzo emberre sem az a jellemzo, hogy allatokrol gondoskodna es a kompromisszumkeszseg sem tudom hogyan kapcsolodik az allattartashoz. Szoval kedves kerdezo ertem en, hogy mindenaron topicot akartal nyitni, mert feltunesi viszketegseged van, de akkor legalabb egy jol megfogalmazott kerdest tegyel mar fel!


Ha most csak a negativ velemenyedet akartad kinyilvanitani es ismerosoddel szemben, hat megtetted. Ha ilyen konkret kialakult velemenyed van, akkor minek a kerdes?

2015. jún. 27. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
12%

Persze, hogy nem veletlen amikor valaki 40-evesen meg mindig nem-, vagy pedig mar nem hazas.


En is azert nem vagyok mar hazas, mert elegem lett a hulye nokbol (tisztelet a keves kivetelnek) es inkabb tartok allatokat, mint egy "hazisarkanyt".

2015. jún. 27. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
Az emberekkel akkoris így viselkedik. Az állatokkal együtt tud élni, m azok nem szólnak vissza..nem fejtik ki a véleményüket.Utolsó, aki ìgy áll a nőkhöz nem csoda, h egyedül van.
2015. jún. 27. 08:20
 8/29 A kérdező kommentje:
Meg is érdemled.
2015. jún. 27. 08:20
 9/29 anonim ***** válasza:
25%

Kedves kerdezo az utolso vagyok: ne haragudj, de nekem nagyon jo egyedul :) Szeretek egyedul lenni :) Magam dontottem ugy, hogy egyedul vagyok!


Egyedul lenni nem azt jelenti, hogy maganyos az ember. Egyedul lenni annyit tesz, hogy nem kell nekem ahhoz tars, hogy konnyebb legyen az elet, a sajat erombol is boven megoldom a mindennapjaimat. De ne is legyen kolonc a nyakamon senki, inkabb elvagyok az allataimmal.

2015. jún. 27. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:
Kifogàs, kifogás, kifogás.
2015. jún. 27. 08:29
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!