Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, hogyan reagálnátok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, hogyan reagálnátok, ha egy ismeretlen pasi a tudtotokon kívül portrét festene rólatok?

Figyelt kérdés
A sztori az, hogy én épp a női portréfestést gyakorlom és ehhez találtam is egy tökéletes alanyt facebookon, természetesen ismeretlent. Eszembe jutott az a forgatókönyv, hogy lefestem és utólag megmutatom neki a művem, hogy "tessék, ez te vagy, tíz óra alatt csináltam, mert gyönyörű vagy". :) Félre ne értsétek, ez nem ilyen görcsös párkeresési stratégia (bár szívesen megismerném), mindössze érdekel, hogy hogyan reagálna. Ti hogyan kezelnétek a helyében a dolgot? Megijednétek? :) Vagy mást csinálnátok a helyemben?
2015. jún. 24. 23:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Meglepne, de kíváncsi lennék rá, hogy sikerült.
2015. jún. 25. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem iszonyatosan meghatódnék, tetszene. Nem ijednék meg.
2015. jún. 25. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
88%
Meglepő lenne, de örülnék neki, persze csak ha jól sikerül:)
2015. jún. 25. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Hű, nem számítottam pozitív válaszokra. :) Valahogy elkönyveltem, hogy ez inkább ijesztő dolog.
2015. jún. 25. 00:45
 5/11 anonim ***** válasza:
41%
Nekem ezzel mindössze annyi lenne a problémám, hogy nem tekintem túl nagy művészi értékűnek a fotó alapján festett képeket. Ha már le akar festeni valaki, akkor inkább kérjen meg, hogy álljak neki modellt. :)
2015. jún. 25. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
72%

Nekem ijesztő.:) Ha gyakorlásnak csinálod, miért nyomsz neki bókot?

"tíz óra alatt csináltam, mert gyönyörű vagy"

Most mi az indok? Hogy gyönyörű, vagy hogy gyakorolsz? Hm?

2015. jún. 25. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem érdekelne. Ha jól esik neki csinálja. Én is festek, jó elfoglaltság, de portrét csak élőben.
2015. jún. 25. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
71%

Nekem van egy ismerősöm, aki kép alapján megmintázta öcsémet dekorgumiból, nagyon jó lett. :-) Öcsém szülinapjára kértem egy ilyen kulcstartót, öcsémnél is nagy sikere volt.

Én tanultam animációt, nem vagyok ugyan profi rajzoló, de érdekelnek az ilyen alkotások, mindig megcsodálom a szépen sikerült rajzokat, festményeket.

2015. jún. 25. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
58%

azt gondolnám, biztos megihlettem valamiért, de jobb alanyt is találhatna, mintsem rám pazarolja az idejét

mondj. nekem nem olyan a profilképem, hogy látszok rajta

2015. jún. 25. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

6: pont azért választotta őt, meg talált benne vmi olyat, ami miatt nem a szomszéd Pannikát rajzolta le.


Kérdező: számomra ijesztő lenne, ahhoz, hogy megnyugodjak, kérnék jó sok képet 5 percen belül, hogy elhiggyem, nem vmi mutogatós... :))) De komolyan, nyelnék vagy hármat, mire fel tudnám dolgozni egy ismeretlen által készült fotót.

Egész alakosat rajzoltál? Vagy csak a fejét?

2015. jún. 25. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!