Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mitől függ, hogy valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől függ, hogy valaki belemegy egy éjszakás kalandba?

Figyelt kérdés

Ezen gondolkodom egy ideje. Nem arról van szó, hogy valaki nincs stop elmegy valakikkel. Csak néha.

Most pl. nekem nincs pasim és benne vagyok ilyenben, de nyilván nem akárkivel, csak aki tetszik...de nagyon ritkán megyek bele ilyesmibe.


Sok ismerősömnek sosem volt egy éjszakás kalandja.


Azon gondolkodom vajon ez mitől függ?



2015. jún. 28. 18:38
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
0%

1. Mennyire értékeli magát sokra, aki nem erkölcsös és nem érzi magát emiatt egy ki..szott nagy k.nak, az belemegy.

2.Szerintem nagy mértékben függ az intelligenciától

3.Kapcsolatban van-e?

4.Pasiknál az megy bele főleg aki vagy menőnek érzi, vagy szar a kapcsolata(ez lányoknál is igaz szerintem...Remélem segítettem :D ;)


20/L

2015. jún. 28. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
30 éves vagyok, sose volt egyéjszakás kalandom, nem is akarok, nekem ez nem pálya, nálam a szex egy jól működő párkapcsolat része.
2015. jún. 28. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
100%

Elsosorban attol, hogy kapcsolatban van e az illeto.

Masodsorban mennyire eros a kemia, illetve hangulag.

2015. jún. 28. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
3-as vagyok, hangulatot akartam irni:-)
2015. jún. 28. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
100%
Főleg erkölcsi értékrend kérdése, de típustól is függ: van, aki nem is tudja elképzelni a jó szexet szerelem nélkül, van aki igen.
2015. jún. 28. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
100%

Szexhiány?

Alkohol?

Erkölcsi szint.

2015. jún. 28. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 A kérdező kommentje:

Atyám miket írtok :-D...


Tehát, ha sokra értékeli magát, akkor nem fekszik le senkivel, "csak úgy"?


Intelligenciától? Tehát, ha intelligens vagyok, akkor nem fekszem le? :-D


Én mondjuk csak olyan szituról beszélek, hogy nincs aktuális partner.


Miért ne vágyhatna valaki szexre csak úgy, minden kötöttség nélkül? Mért lenne ettől erkölcstelen, vagy ribi? Vagy alacsony IQ-jú?


Az, hogy valaki csak szerelem mellett tudja elképzelni a szexet, azt teljesen meg tudom érteni.


Olyan is van, mint kíváncsiság :-D. Kíváncsinak jó lenni szerintem.


Amúgy nekem volt kb. 4-5 "kalandom" eddigi életemben (39 vagyok) és se alacsony IQ-jú nak nem érzem magam...van 2 diplomám. Könnyűvérűnek sem érzem magam. Nagyon messze állok attól. Erkölcstelennek sem.


Igazából tök izgalmas volt mind, bár persze valahol csalódás is egyben, de egyiket sem bánom. De nem sok jelentőséggel bírnak az életemben.


Csak érdekes miért van az hogy más sosem megy bele ilyenbe.


Na mindegy.


PS. Csak jelezni szeretném, hogy nem azért írtam ki a kérdést, mert kalandot keresek :-D szóval kár írni privát levelet nekem. ;-)

2015. jún. 28. 19:50
 8/35 anonim ***** válasza:
Hát, én szerelem nélkül nem működök ezen a téren. :-)
2015. jún. 28. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
55%

Szerintem is a szex egy jól működő, harmonikus párkapcsolat része, én pl érzelmek nélkül nem tudok szexelni.


És szerintem erkölcstelen az a nő, aki azért, mert nincs pasija, pár szép szó vagy pár óra beszélgetés után szétteszi a lábát. Majd megtetszik ez a pasi is, meg az a pasi is, aztán a végén nagyokat csodálkozik, ha ler*ibancozzák (hozzáteszem joggal) és nem kell a kutyának se normális párkapcsolatra, mert az olyan nőt, aki össze-visszad*gatja magát a pasikkal, nem tartják túl sokra, max hogy jó lesz majd 1-2 menetre, aztán mehet a levesbe.


Sok fiú ismerősömtől hallottam, miután ilyen egy éjszakás kaland keretében pár ital után vagy kis ismerkedés után simán ágyba vitték a csajt, hogy hogyan nyilatkoznak ezekről a bizonyos magukat erkölcsösnek valló nőcskékről.

Hát inkább nem részletezném, minden olcsó kis l*tyónak lehordták. Megmondták konkrétan, hogy a büdös életben ilyen nőkkel nem kezdenének kapcsolat terén, mert ők pont ennyire jók, hogy terpesztenek, ha kell, ha nem.

És persze férfiakra is ugyanezek vonatkoznak, csak valamiért náluk az menőég és büszkeség, ha minél több nőt vittek ágyba, pedig ebben semmi dicsőség nincs, inkább szánalmas.

2015. jún. 28. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
61%
szeretkezésnek egy jól működő kapcsolaton belül van a helye, nem pedig 2 vadidegen között, akik alig ismerik egymást!
2015. jún. 28. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!