Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire bántja egy pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire bántja egy pasi önérzetét, akiről tudod, hogy nagyon leakart Veled feküdni, ha megírod Neki, hogy mással fogsz, mert nem tudsz arra várni, hogy Ő mikor mozdul?

Figyelt kérdés
Tudni kell, hogy már volt, hogy megbeszéltük szexelni fogunk, mert tökre rá volt kattanva a témára, de valami semmiségen bedurcizott és végül annyira mérges lett, hogy lemondta. Pedig tudom, hogy nagyon akarta és azt is, hogy a mai napig kíván.

2015. jún. 29. 13:04
1 2
 1/15 Mumusan ***** válasza:
74%
Eléggé bántja. Gondolom nem csak az önérzetét.
2015. jún. 29. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
59%
Bántani fogja... Dehát alapszabály, hogy ha egy nő felajánlja magát, akkor lyukat betömetlenül nem illik hagyni. Szóval magára vessen. :)
2015. jún. 29. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
48%
Magára vessen. Illik szétreszelni a nőt, ha felajánlja. :)
2015. jún. 29. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Amúgy ki az a hu.lye pasi, aki szex előtt egy fél nappal besértődik valami nulla dolgon, amit ráadásul ő okozott, aztán engem hibáztatott? Normális pasi úgy megcsinálja a nőt, ez a gyerek meg azt mondta, hogy elment a szextől minden kedve :D
2015. jún. 29. 13:10
 5/15 anonim ***** válasza:
53%
Noha nem tudhatjuk, hogy valóban töketlenségből nem mozdult-e rád, vagy valami egyéb akadályozó tényező miatt nem akart lelepleződni (pl kicsi farok), írd mg neki. S bár távol álljon tőlem a kárörvendezés, szívesen megnézném az arcát, miközben olvassa.
2015. jún. 29. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Megírtam Neki :D Nem reagált, de tuti piszkálja :D Megírtam Neki, hogy ismerhetne már annyira, hogy simán megcsinálom, hogy levideózom magam közben és átküldöm Neki :D É majd ne lepődjön meg :D Tényleg megcsinálom ;)
2015. jún. 29. 13:22
 7/15 A kérdező kommentje:
A farkat láttam. Átlagos. Volt petting, már hogy kézzel kielégítettem... de csak ennyi. Ott is, hogy miért nem tudott tovább jutni? :D Elgondolkodtató az tuti.
2015. jún. 29. 13:24
 8/15 A kérdező kommentje:
Annyit tett, hogy a melleimet simogatta. Másfél hónapig nem csinált meg, akkor meddig várjak? Hu.lye vagyok én?
2015. jún. 29. 13:26
 9/15 A kérdező kommentje:
De arról persze beszélt, hogy ezt meg azt tenné velem és hogy ő milyen jó az ágyban meg szexisten és egy perverz állat :D A perverz állat ilyen? :)
2015. jún. 29. 13:29
 10/15 anonim ***** válasza:
12%

Lehet, egy állat az ágyban. Simogatni kell, meg zabát vinni neki. XD


Nálam alap, hogy amíg a pasi nem nyal ki, hozzá se nyúlok. Nem kellett volna kirázni a répáját, mert még azt sem érdemli meg az ilyen szánalmas kis nyominger nyúlbéla...

2015. jún. 29. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!