Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki az, akinek nem bántja a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki az, akinek nem bántja a szemét, ha ennyire duci vagyok?

Figyelt kérdés

Duci vagyok, nem kicsit, 165 centi, és kb 80 kiló. Hosszú távon szeretnék lefogyni, de egyelőre jól érzem magam.


Láttam a kommentekben, hogy van azért olyan, aki szereti, ha egy lány dagi. Vannak korombeliek, akiknek még az én dundiságom sem zavaró?


Itt egy kép is, bár ez a tuha "előnyösebbnek" mutat a valóságnál. Akit nem ijeszt el, és ír magánban, esetleg mutathatok másikat.


[link]


21/L


2015. márc. 25. 15:32
1 2
 1/13 A jó Solonius ***** válasza:
65%
Úgy vélem, elfogadható a testalkatod, legalábbis nekem nincs bajom az átlagosnál valamivel kövérebb nőkkel.
2015. márc. 25. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
50%
Nem vészes, főleg, hogy van benned szándék a változtatásra. Jöhet még kép privátban :)
2015. márc. 25. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
43%
Engem nem zavar. Mindig "duci" barátnőm volt. Sosem értettem mit esznek egyesek a kockás hasú pálcika csajokban.
2015. márc. 25. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Jéé, én is pont ennyi centi és kg voltam. Most -5kg-nál tartok. :)

Nekem is az volt a fura, hogy tudtam, hogy nem jó így, de most mit sírjak rajta. Fogyózom, de nem megy az olyan gyorsa. Meg annyira nem is zavart. Csak a régebbi ruháim nem jöttek rám.

Viszont azt vettem észre, hogy a pasiknak ez nem tetszik. Mondjon bárki bármit. Míg 65kg voltam, sokkal kedvesebbek voltak velem a férfiak. Most meg mint ha láthatatlan lennék.


Kérdező, szerintem csinos vagy. Legalább is annak látlak a képen. Bár az én véleményem nem sokat ér.

2015. márc. 25. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 FotóMiki válasza:
48%
Szerintem nézz szembe a ténnyel: dagadt vagy. Ez csak nem azért baj, mert szarul nézel ki tőle, hanem azért is, mert rengeteg jövőbeni betegségednek lesz kiváltója. Szóval ne önigazolást keress, hanem fogyj le.
2015. márc. 25. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
45%
Hát nekem ez már sok lenne. De ha fogyni akarsz és sikerül is akkor 60 kiló környékén már jó lesz :)
2015. márc. 25. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
10%

Nem ijeszt meg, mutatsz másikat? :D

Am a kép alapján dugnálak!

23F

2015. márc. 25. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
58%
Nekem nem tetszenek a lufi alkatú lányok, és nem kellene sokat fogyni ahhoz hogy rendesen nézz ki. Aki úgy indít hogy jól érzi magát kövéren, az nekem nem kellene. Én is odafigyelek a külsőmre, a páromtól is elvárom ezt.
2015. márc. 25. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nekem semmi bajom ezzel sőt... :)
2015. márc. 25. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Scream85 ***** válasza:

Számomra teljesen jó az alkatod. Mondjuk nekem mindig is teltebb barátnőim voltak, az ilyen alkat jön be nekem :)


29/f

2015. márc. 25. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!