Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A gazdag barátom a csóró...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A gazdag barátom a csóró barátnőjére havonta átlagosan 100. 000 Ft-ot költ, ez szerintetek sok?

Figyelt kérdés
2015. jún. 29. 15:26
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
93%
Relatív. Ha a gazdag barátod havi 1 millát keres, akkor nem sok. Szóval neked lehet sok az ami neki kevés.
2015. jún. 29. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
62%
Nem, mert ezért egy hónapig kap szexet meg amit akar. Elmész kur.vához olyan 10-15 ezer egy óra akkor melyik a kevésbé költséges?
2015. jún. 29. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
91%

1, Szeretik egymást vagy csak a pénz miatt van vele a csaj?

2, Miért költ rá? Nem dolgozik csaj?

3, Mire/mikre is ad konkrétan neki ennyi pénzt?

2015. jún. 29. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

igen, sok ahhoz képest, hogy pl rám kb ugyanannyit költ a barátom, mint én rá (maxx pár ezer Ft-ot)


de egyiken sem vagyunk rászorulva anyagi segítségre, szóval ha ideiglenesen segít a lánynak a srác, hogy talpra tudjon állni és amúgy komolya a kapcsolatuk, akkor oké...bár így is rohadtul sok :D

2015. jún. 29. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
60%

Sok. Rám szinte abszolút nem költ a párom, van nekem saját keresetem is

Ismerek én is ilyen párt, házasok, a nő nem dolgozik, és nem is fog soha, elmondása szerint. A férje szerintem egy nullával többet költ rá havonta.

2015. jún. 29. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Ha megteheti gond nélkül a pasi, akkor miért ne? Akár 1 millát is rákölthetne havonta a barátnőjére....feltéve ha megengedheti magának.
2015. jún. 29. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
16%
Sok, de sajnos ennyit a legtöbb nő elvár manapság.
2015. jún. 29. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
76%

Hát nem kevés, az biztos.

Ha a srác megteheti, és nem lehúzásról szól a dolog, ha tényleg szeretik egymást, akkor miért ne?

Ha tele van a gyerek,akkor 2x ennyit is akár költhet rá.

Miért ne?

Ki mondja meg,hogy ne?

2015. jún. 29. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
31%

minden forint sok egy emberre.Muszáj költeni? nem muszáj! tehát sok.Valószínűleg férfias hiányosságait pótolja a pénzzel.


innentől igen sok,buta egy ember,egy élelmes nő rájöhetne hogy az ilyeneket kiforgatni éri meg csupán

2015. jún. 29. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Attol fugg mennyi penze van a baratodnak, ha valakinek pl.200.000 ft a havi bevetele abbol sok 100.000-ret baratnore kolteni, de ha egymilliobol gazdalkodik akkor nem tul sok. Ha ugy erzi a fiu es a tarsasaga is, csaladja, hogy sokat kolt a baratnore akkor sok, ha nincs ilyen erzes senkiben aki ismeri oket akkor nem sok.
2015. jún. 29. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!