Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hazudjunk vagy ne a párunknak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hazudjunk vagy ne a párunknak?

Figyelt kérdés

Érdekes jelenségre lettem figyelmes.

Míg nagy általánosságba mindenki az igazság mellett tör lándzsát, addig konkrét bűnök esetén a tanácsok nagy része egy szóban összefoglalható:


HAZUDJ!



2015. jún. 29. 15:53
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ne hazudjunk a párunknak. Egy kapcsolat az őszinteségen alapszik.

"A hazug ember könnyebb utolérik, mint a sánta kutyát."

2015. jún. 29. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
* hamarabb
2015. jún. 29. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A kapcsolat valóban az őszinteségen alapul, ezért ami fontos, azt el kell mondani. Azt ami tényleg mélyen érint. De ez nem jelenti, hogy feleslegesen minden pillanatnyi hülyeséget rá kell zúdítani a párunkra.
2015. jún. 29. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nos, mivel eddig nem követtem el semmiféle konkrét bűnt, így nyilván nem is volt szükségem semmiféle hazugságra, remélem ezt a továbbiakban is tudom tartani.


Mivel nem csináltam még semmi ilyesmit, ezért csak azt tudom mondani, hogy ha a párom követne el konkrét bűnt, akkor mit várnék el. És az valami olyasmi lenne, hogy ha magában el tudja intézni, el tudja rendezni anélkül, hogy annak komoly következményei lennének (mittudomén, előttem titkolt adóssága van, aztán valahogy mégis ki tudja fizetni, egyszer részegen összefeküdt a titkárnővel de megbánta és nem tenne többet ilyet, mittudomén, hasonló dolgok), akkor mindenképpen azt mondanám, hogy nem akarok róla tudni, oldja meg, számoljon el a maga lelkiismeretével, engem hagyjon boldog tudatlanságban, ilyen dolgokkal utólag se bosszantson. Ha viszont olyan jellegű dologról van szó, ami mindenképpen érint engem is és a kapcsolatot is (mégsem tudja kifizetni az adósságát, elviszi a bank a házunkat, a titkárnőbe beleszeretett és komoly kapcsolat van köztük), akkor nyilván ne hazudjon, ez elég egyértelmű. És szerintem ebből kiindulva nagyjából én is így cselekednék. Az ember gyarló lény, vét hibákat élete során. Én nem akarok a párom összes hibájáról tudni, ha azokkal egyedül is meg tud birkózni. És ha én magamban meg tudom oldani, le tudom rendezni a dolgokat, akkor szerintem én sem kockáztatnám apróbb botlások miatt az amúgy jól menő házasságom.

2015. jún. 29. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Akik a mindenek feletti őszinteség mellett vannak, azok megkülönböztetik a kegyes hazugságot, ami nem is hazugság, az igazi hazugságtól. Azt természetesen ők döntik el, hogy melyik melyik.
2015. jún. 29. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!