Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyszer találkoztunk, de már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyszer találkoztunk, de már a jövőnket tervezgetem?

Figyelt kérdés
Ez így szörnyen hangzik, de igaz. Normális ez? Mit tegyek?
2015. jún. 30. 10:33
 1/7 To7ka ***** válasza:
Hagyd abba! Tervezgesd a saját jövőd, foglald le magad, keress több elfoglaltságot.
2015. jún. 30. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Tök normális. LOVE AT FIRST SIGHT. Szóval ne érezd magad ettől rosszul:)
2015. jún. 30. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Igazatok van.

Felpontoztam. Jöhet még válasz.

2015. jún. 30. 10:40
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem volt olyan barátnőm aki 1 hetes évfordulónkra ilyen félbetört szív medált vett. Kicsit fura volt ennyi idő után,de annyi volt bennem max, hogy ő jobban szeret mint én őt, de azért 4 évig együtt voltunk. Szóval másnál is előfordul,hogy hamar elég komolynak érzi és ebben nincs semmi rossz. Kettes voltam.
2015. jún. 30. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Pont egyik nap mesélte egy csaj,hogy megismert valakit a neten,még nem találkoztak,de már a következő 50évet lefixálták : gyerek,házasság,költözés,stb.Na ez már nem normális.
2015. jún. 30. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Azért ennyire nem beteg a helyzet. :D

Csak.....tudom hogy melyik országban tervezi a jövőjét és gondolatban már én is ott tartok, meg azon agyalok hogy mit hogy csináljak jogy jó legyen ott.

Ami azért is fura mert nem nagyon akartam én másik országba költözni ezelőtt.

Vagyis megfordult a fejemben, de egy szívemhez közelebb álló orstágba se nagyon mentem volna,.... Ide meg...

Kész vagyok.

2015. jún. 30. 11:32
 7/7 anonim ***** válasza:

Egyik ismerősöm ilyen, kb két hét után már közös sírhelyben gondolkodik. Nem egészséges.

Mit tegyél? Engedd el a dolgokat és érezd jól magad a kapcsolatban. Az események követik majd egymást szépen sorjában. Sok szerencsét. :)

2015. jún. 30. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!