Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők,20 felett. Milyen ez a pasi?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők,20 felett. Milyen ez a pasi?

Figyelt kérdés

teste jó?


[link]



2015. jún. 30. 10:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem
2015. jún. 30. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nekem nem tetszik :(
2015. jún. 30. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nem ? hogy lehet ez ? ő a nők álma.
2015. jún. 30. 11:02
 4/12 anonim ***** válasza:

Nagyon remélem,hogy rosszul látok és ez nem Justin Bieber... Nagyon nem jön be :/

Ja bocsi én 19 éves vagyok,csak most vettem észre,hogy 20 év felettieket kérdezel,akkor a második hozzászólásom lényegtelen :)

2015. jún. 30. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
A teste semmi különös, jobban szeretem a husisabb férfiakat (párom mondjuk pont vékony, de így szeretem). A széttetovált bőr nekem nem jön be. Ezen a hajon meg át kéne menni egy fűnyíróval :)
2015. jún. 30. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Mumusan ***** válasza:
100%
Lehetne egy kicsivel testesebb is. A tetkó plusz pont
2015. jún. 30. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
A teste nem kimondottan adoniszi, de nekem megfelelne, ha nem lenne televarrva, meg ha más pasié lenne.:D Fejre már annál inkább irritál a gyerek.
2015. jún. 30. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nem tetszik a teste. Olyan, mint egy fatörzs :D semmi kar, semmi váll, semmi mellkas... komolyan, csak azért van lapos hasa, mert egy hete nem evett, fogadjunk. nem tetszik, nekem amúgy is inkább a mackósabb, amolyan birkózó testalkat jön be :) a feje viszont borzalom, á :D mi ez a haj? emónak lenni akkor volt divat, mikor a gimnáziumot kezdtem, azt hittem, azóta ez már lecsengett...
2015. jún. 30. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Agyonvarrás, katyvasz tetkók, látszik hogy egy kicsit gyúrt a karjára, de ettől olyan háromszög formája lett.

Amúgy ki ez?

2015. jún. 30. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nem tudom, ki ez a pasi, hogy ismert-e valahonnan, vagy sem, de nekem nem jön be. Testre semmi extra, a tetoválással sincs bajom, de az összhatás elég béna. Meg a feje sem jön be.


28/N

2015. jún. 30. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!