Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem köszön a pasi?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem köszön a pasi?

Figyelt kérdés

Van egy pasi,akivel egy évvel ezelőtt csókolóztunk. Ma találkoztunk és úgy mentünk el egymás mellett,mint két idegen, én zavaromban nem köszöntem, de ő miért nem? Ez előtt 2 nappal,mi facebookon beszélgettünk, élőben meg nem is köszön??


Fiúk ti szoktatok ilyet csinálni,akkor is,ha tetszik egy lány?


A válaszokat előre is nagyon köszönöm!!! :)



2015. jún. 29. 21:47
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha megbántott vagy megcsalt, akkor inkább úgy teszek, mintha nem is venném észre.
2015. jún. 29. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Zavarában nem mert köszönni, és félt h nem köszönnél vissza.
2015. jún. 29. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Nekem a volt pasim sem köszön már ha elmegyek mellette,szóval ne csodálkozz rajta
2015. jún. 29. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha tetszik egy lány, megcsókolom még egyszer.
2015. jún. 29. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Azért nem köszön mert tapló!

Itt felénk az emberek akkor is köszönnek egymásnak, ha nem ismerik egymást.

Persze lehet, hogy zavarodott, de nagyon éretlen lehet az aki zavarodottságában még egy hellót sem tud kinyögni.

2015. jún. 29. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!