Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Bármit csinálok, egy ribi vagyok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bármit csinálok, egy ribi vagyok?

Figyelt kérdés

Mind a négy eset megtörtént már, és a jelzők visszajutottak a fülembe, vagy egyenesen a fiú mondta nekem:


Odajön hozzám egy srác az utcán, aki nem tetszik és rögtön elhajtom:

Nagyképű, beképzelt, flegma, felszínes, külsőségekre hajtó RIBI


Odajön hozzám egy srác, nem tetszik nekem, de mivel kedves, ezért én is normálisan elbeszélgetek vele, majd kijelentem, hogy nem az esetem, ha elhív randira:

RIBI, aki pazarolja az időmet és csak a bunkó srácok kellenek neki, a rendes, kedves, vicces pasik, mint én nem


Megismerek egy srácot, akivel nagyon jól elvagyunk, jókat beszélgetünk, segítjük egymást, összebarátkozunk, utána elkezd nyomulni és elutasítom:

Szutykos RIBI, aki csak játszik, szórakozik, szédíti és átvágja a pasikat, arra sem képes, hogy egy esélyt adjon


Barátok vagyunk a sráccal, elkezd úgy közeledni felém, és adok neki egy esélyt, de idővel rájövök, hogy ez tényleg nem megy:

Kis álnok RIBI, aki játszik a pasikkal, ha nincs ló jó szamár alapon és annyi gerinc sincs benne, hogy egyenesen elmondja, hogy nem jövök be neki.



Most komolyan, mit kéne tennem, hogy megfeleljek a férfiaknak??


2015. jún. 30. 17:44
 1/10 anonim ***** válasza:
66%
Majd ha felnősz rájössz, h nem kell megfelelni magadon kívül senkinek.
2015. jún. 30. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
47%
Semmit! Ez sok esetben ilyen. Legalább szűkül a lista gondolj bele.
2015. jún. 30. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
87%

"Most komolyan, mit kéne tennem, hogy megfeleljek a férfiaknak??"


Miért akarsz megfelelni bárkinek is ?


Magadnak felelj meg elsősorban, és a leendő párodnak/társadnak és azoknak akik közel állnak hozzád.

2015. jún. 30. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
3%

Talán az elején tisztáznod minddel hogy nem akarsz kapcsolatot velük! (Vagy éppen kapcsolatot nem akarsz, majd kialakul vagy sem.)

Akkor nem jönne el az az idő, mikor az elutasított fiú dühében azt mondja neked hogy "RIBI".

2015. jún. 30. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
#4 az egyes és a kettes pontban ez történik és mégis megkapom a ribi jelzőt.
2015. jún. 30. 17:51
 6/10 anonim ***** válasza:
42%
Mutatkozz be ugy, hogy "szia en egy ribi vagyok ... zavar ha most megsem akarok ismerkedni?" :)
2015. jún. 30. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
8%
az idő drága ne húzzad feleslegesen mondd meg és kész,okkal mérgesek ha rabolod az idejük.
2015. jún. 30. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
Nem baj én szeretlek, akár rib**anc vagy akár nem.
2015. jún. 30. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Kérdező, eszembe jutott egy vicc. Most értsd úgy, mintha fiú lennél.

Tudod, ki a ribansz?

- aki mindenkivel lefekszik

Tudod, ki a büdös ribansz?

- aki mindenkivel lefekszik, csak veled nem

2015. júl. 1. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ez négy különböző eset - kicsi a szókincsük, annyi a közös bennük.

Ne akarj senkinek megfelelni, - amúgy teljesen korrekt vagy.

2015. júl. 1. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!