Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az hogy bármit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy bármit csinalok, bárhol vagyok csak a szexre tudok gondolni?

Figyelt kérdés
a legképtelenebb helyzetekben, mintha belefészkelte volna magát az agyamba,pedig egy éve még nem volt így és ezért hánynom kell magamtól.mélységesen megvetem saját magam.egyszerűen elviselhetetlen!
2014. okt. 13. 20:05
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
17/L
2014. okt. 13. 20:06
 2/15 anonim ***** válasza:

Valószínűleg termékenységi időszakban vagy. Én olyankor vagyok nagyon megveszve...

27L

2014. okt. 13. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
0%
szexeljünk!
2014. okt. 13. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
0%
szép a neved:) tudok megoldást, ha érdekel irj :)
2014. okt. 13. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Azért mert valszeg még soha nem csináltad, meg nem is pettingeltél, aztán benned van a feszültség. Én is csomót gondolok rá, és mélységesen fáj, hogy a méteres kékeresem senkinek sem kell..
2014. okt. 13. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
0%
Ha megint a sex re gondolsz csak szólj ! :)
2014. okt. 13. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Oszinten szolva az lenne a fura, ha nem igy lenne... Buzognak a hormonjaid, aztan kisse megzavartak az agyadat is. Nyugi, elmulik.


Mondjuk azt nem ertem, hogy miert kell melysegesen megvetni magad emiatt. Netalan valami vallasi oka van, hogy egy amugy teljesen termeszetes jelenseget 'bunnek' erzel?

2014. okt. 13. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
11%
Várod a kiéhezett szerencsétlenek privátjait?
2014. okt. 13. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Nem vagyok vallásos csak annyira mocskosnak érzem
2014. okt. 13. 20:30
 10/15 anonim ***** válasza:
Ez természetes. Esetleg próbáld mással elterelni a figyelmed, ha zavar. Nem mocskos ez, ez természetes.
2014. okt. 13. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!