Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet az, hogy nyáron a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet az, hogy nyáron a belvárosi utcák egész nap tele vannak rengeteg 20-30 közötti jó nővel? Ezek a nők nem dolgoznak?

Figyelt kérdés

A klímaszereléstől kezdve a gépbeállításon, szerszámkészítésen, leltározáson, kiszállításon, rohangáláson át egészen az egyszerű irodai papírmunkáig sok minden beletartozik a munkakörömbe, amolyan mindenes vagyok a cégnél, ahol dolgozok.


Az is beletartozik, hogy egyszer két-három napig a termékek szállítása miatt nem is tartózkodok az országon belül, máskor egész nap bent ülök az irodában, máskor meg a belvárosban szaladok egyik boltból a másikba, egyik ügyféltől a másikig.


Amit észrevettem, hogy tök mindegy, milyen nap van, hétfő, szerda, vagy éppen vasárnap, az utcán tolonganak a jobbnál jobb nők. Beugrok egy kisboltba, pékségbe, villamossági boltba, bárhová, ott meg egy amolyan tök átlagos, kedves lány szolgál ki, kilépek az utcára, és máris nem győzöm magam áthámozni a bámészkodó, napszemüveges bögyös macákon.


Ezek a nők hogyhogy nem dolgoznak? Ki tartja el őket? Már csak azért kérdezem, mert marhára kicsi az esélye annak, hogy ezek a bombanők éppen délutánosak vagy éjszakásak a gyárban a szalagnál, és napközben a belvárosban magassarkúban, miniben, napszemüvegben nézelődnek, vásárolgatnak.


2015. júl. 1. 23:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
54%
Nem csak a gyárban a szalagnál lehet dolgozni, valószínűleg jobb munkájuk van, de lehet aznap épp szabadnaposok, esetleg vállalkozók és akkor mászkálnak a városban amikor akarnak, vagy épp munkaügyben mászkálnak csak közben beülnek egy kávéra, stb. És biztos van egy olyan részük is, akiket eltartanak.
2015. júl. 1. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Mumusan ***** válasza:
91%

Pedig de. Egy része pont olyan időbeosztásban dolgozik, egy része szabin van, vagy nyaral.

Egyébként van egy ismerősöm aki magassarkúban tipeg mindenhova, igazi nőci....ééés kérlek takarítónő.

2015. júl. 1. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
70%
ezt én is tapsztalom lehet a legtöbb fogott 1 kanmajmot aki eltartja őket
2015. júl. 1. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 opened paradise ***** válasza:
70%
Én ezen akkor szoktam elgondolkodni (de nem csak a nőkön),mikor hétköznapokon,délelőtt is csöcsig vannak a bevásárlóközpontok.
2015. júl. 2. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Az eszkort is egy munka :D ha már említetted a gyárat. Az a baj Ford gyár nincs a közelben >.<
2015. júl. 2. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Missi_Key ***** válasza:
95%

szerintem, az aki téged látott rohangálni ezeken a helyeken, rólad is megkérdezhetné ugyanezt, hogy te nem dolgozol hogy a kisboltban a lányokat figyeled?

kivéve ha munkaruhád van, dehát az ugye nem mindenkinek van...

2015. júl. 2. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Te olyankor, amikor az utcán szaladgálsz, nem dolgozol? Ki tart el? :D

Egyébként a belvárosban több a turista, mint a helyi lakos. Én szinte nem is hallok ott magyar beszédet.

2015. júl. 2. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
A belvárosban hovatovább 20-30 között diákok vannak nagy sűrűséggel.
2015. júl. 2. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
diákok...
2015. júl. 2. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
8%
Gondolom van valami balek aki eltartja őket,így nem kell lealacsonyodniuk a pórnéphez azzal hogy dolgozni mennek
2015. júl. 2. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!