Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet az, hogy nyáron a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet az, hogy nyáron a belvárosi utcák egész nap tele vannak rengeteg 20-30 közötti jó nővel? Ezek a nők nem dolgoznak?

Figyelt kérdés

A klímaszereléstől kezdve a gépbeállításon, szerszámkészítésen, leltározáson, kiszállításon, rohangáláson át egészen az egyszerű irodai papírmunkáig sok minden beletartozik a munkakörömbe, amolyan mindenes vagyok a cégnél, ahol dolgozok.


Az is beletartozik, hogy egyszer két-három napig a termékek szállítása miatt nem is tartózkodok az országon belül, máskor egész nap bent ülök az irodában, máskor meg a belvárosban szaladok egyik boltból a másikba, egyik ügyféltől a másikig.


Amit észrevettem, hogy tök mindegy, milyen nap van, hétfő, szerda, vagy éppen vasárnap, az utcán tolonganak a jobbnál jobb nők. Beugrok egy kisboltba, pékségbe, villamossági boltba, bárhová, ott meg egy amolyan tök átlagos, kedves lány szolgál ki, kilépek az utcára, és máris nem győzöm magam áthámozni a bámészkodó, napszemüveges bögyös macákon.


Ezek a nők hogyhogy nem dolgoznak? Ki tartja el őket? Már csak azért kérdezem, mert marhára kicsi az esélye annak, hogy ezek a bombanők éppen délutánosak vagy éjszakásak a gyárban a szalagnál, és napközben a belvárosban magassarkúban, miniben, napszemüvegben nézelődnek, vásárolgatnak.


2015. júl. 1. 23:00
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
4%

Jaj istenem most miattad olyan butának nézem a férfiakat...:D na jo nem általánositok!

De képzeld el lehet az hogy valaki este gyárban gürizik napközben meg napszemüvegben( az miért olyna nagy szám?) és magassarkuban tipeg.

Én magassarkus vagyok és egy kürtöskalácsosban dolgozok ahol nyakig lisztes és olajos vagyok. Na bumm..:D

19l

2015. júl. 2. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Pl.:

-egyetemisták, főiskolások

-tanárként dolgoznak, vagy bármilyen más olyan helyen dolgoznak, ahol nyáron szabadság van

-szabadságon vannak

-ebédszüneten vannak (pl. plázai dolgozók... fodrászkellékesek pl. nagyon csillivillik tudnak lenni)

-rugalmas munkájuk van (pl. vállalkozók - webáruházuk van pl. -, kozmetikus-fodrászként dolgoznak bizonyos napokon... de újságírók, irodai dolgozók is tudnak rugalmasan dolgozni)

-eltartják őket (főleg mivel te is mondod, hogy kifejezetten ezeket a napszemüveges szilikoncicis nőket érted jónő alatt, magassarkúval meg mindennel... azt meg úgy el szokták tartani a gazdag pasijaik, mert azokra hajtanak)

2015. júl. 2. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Az ilyen nőket eltartókat ''marháknak'' nevezik... ezek a nők sosem láttak még munkát de f...t annál többet :) ez van ha jól nézel ki és jól szopsz. (tisztelet a kivételnek...de sajnos túl kevés a kivétel)
2015. júl. 7. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!