Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Okos srác, szép lány páros...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Okos srác, szép lány páros működhet?

Figyelt kérdés
A srác nagyon okos, viszont külsőre nem egy adonisz. A lány nagyon szép, viszont nem egy nagy zseni (de nem is hülye, értelmes, csak nem olyan okos mint a srác, tudásban alatta áll).

2015. júl. 2. 12:06
 1/9 anonim ***** válasza:
Kit érdekelnek ezek a dolgok, ha szeretik egymást?
2015. júl. 2. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
93%
Egy darabig. A lány szépsége gyorsan elmúlik, a srác okossága viszont nem.
2015. júl. 2. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nézz agymenőket. :D


Lehet hogy hosszútávon akadnak majd problémák. Ha a csaj már nem lesz szerelmes talán nem fogja vonzónak találni a srácot, és talán a fiú is megunja előbb-utóbb hogy nincsenek igazán közös témáik. De ez nagyban függ kettejük személyiségétől is.

2015. júl. 2. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Igazából nagyon hasonlóak, sok a közös bennük, a lánnyal pedig nagyon jókat lehet beszélgetni komoly, mély dolgokról, és rajongásig odavan a srácért.

(A lány idősebb 2 évvel.)

2015. júl. 2. 12:15
 5/9 anonim ***** válasza:

"a lánnyal pedig nagyon jókat lehet beszélgetni komoly, mély dolgokról"

"A lány nagyon szép, viszont nem egy nagy zseni "


Ha jókat lehet vele beszélgetni és komoly akkor nem olyan buta mint aminek beállítottad a kérdésben.

Miért ne jöhetnének össze? Attól hogy nem "nagyon okos" még lehet értékelhető társ.


De aki ilyen kérdést tesz fel az nem "nagyon okos" .

2015. júl. 2. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ez így jelen formában nem. Ha a lány buta akkor úgysem fogja értékelni mit tud a másik. Havernak jó lesz, de semmi több.

Le lehet pontozni, de akkor szeretnék néhány példát hallani erre. Mert én járom az utcákat, elég sok ilyen okosnak tűnő, szemüveges egyetemista srácot látok, de nagyon szép lányokat egyik mellett sem.

2015. júl. 2. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Írtam, hogy a lány sem buta, nagyon is értelmes, csak a srác okosabb.

Amúgy a lány anyukája 50 éves elmúlt, de 30-nak néz ki és gyönyörű (természetesen olyan, semmi plasztika vagy ilyesmi), jók a génjeik, az egész családjuk (anyuka testvérei, stb) olyan, hízásra sem hajlamosak, szóval jó génjei vannak a lányra, az anyukájára ütött, úgyhogy egy néhány évtizedig nem fog megcsúnyulni, az biztos :D

Amúgy én egyik sem vagyok, barátnőmről van szó, aki aggó

2015. júl. 2. 12:28
 8/9 A kérdező kommentje:
*aggódig, hogy nem lesz elég a srácnak.
2015. júl. 2. 12:29
 9/9 A kérdező kommentje:

*jó génjei vannak a lánynak.m


Amúgy leírom, hogy nem buta, erre mindenki butázza...szetintem az a buta, aki nem képes felfogni, hogy nem csak ez a két véglet van...

2015. júl. 2. 12:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!