Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ti hogy reagálnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti hogy reagálnátok arra, hogyha egy másik lány szerelmet vallana nektek?

Figyelt kérdés
Olyanra gondolok, akit ismertek. Mert hát ha nem ismeritek, akkor gondolom egész máshogy reagáltok.
2010. márc. 3. 10:19
 1/5 anonim ***** válasza:

megmondanám neki, hogy én a barátomat szeretem és ez nem fog változni. de utána biztosan kerülném egy ideig.... :/

22L

2010. márc. 3. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Sikoltó ***** válasza:
A szomszéd lánnyal történt ez meg. Elküldte a fenébe a csajt, lévén nem homár.
2010. márc. 3. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

nekkem andi apukája vallott szerelmet és le is akarta venni a bugyim!!! =S

11 vok timi

2010. márc. 3. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
az igen timike! XD... szerintem andi apuciját kerüld el jó messze ha nem akarod h megfájduljon a nunikád!xD ... am mén a helyeedbe kedves kérdező megmondanám neki h csakis a fiukat szeretem és ez sosem lesz máshogy szal jobb ha keres egy magához illő leányt:D :)
2010. márc. 3. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Félreértesz.

Nekem nincs ilyen problémám.

Csak érdeklődöm.

2010. márc. 11. 14:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!