Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Attention! Mi lenne ha? 22L

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Attention! Mi lenne ha? 22L

Figyelt kérdés

Na szóval. nagyon, de nagyon odavagyok egy srácért. Van csaja jó ideje. Látom rajtam, hogy totál odavan ő is, ha közelemben van, illetve hangoztatja is, csak elég betoji. Mondani mindent mer, illetve nem bírja megállni, hogy ne érjen hozzám. Nagyon kíván és erősen vonzódik hozzám.



Arra gondoltam, hogy esetleg ha kettesben lennék valamikor a közeljövőben, "sarokba szorítanám". Vajon mit szólna hozzá?


Megijedne vagy belemenne?


U.i.: Volt, hogy próbált közeledni, de akkor nem mentem bele, elég 'bénám', közeledett, mint aki még életében nem nyúlt csajhoz, pedig évek óta csaja van. Fene tudja, hogy mit akart kihozni a helyzetből, de besült a dolog, sajnos. Én is hibás voltam, de magam is meglepődtem, hogy mit akarhat az adott pillanatban, helyzetben.


Most gondoltam 'szerencsét próbálok', vajon hogyan sülne el a dolog?


Rám van gerjedve, nagyon, de tudom ez még semmire sem garancia, mert közben f*sik is bizonyos helyzetekben.



2015. júl. 2. 16:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
22%

Baby keress egy férfit, ne egy 20éves telfoglalt kezdj,én úgy megbax.nálak a hogy a szemeid kiugranának!

20éves takony-) férfit keress!!!!

2015. júl. 2. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Honnan szeded, hogy 20?

21 éves :) Az az egy év semmi. :D

2015. júl. 2. 16:47
 3/14 anonim ***** válasza:
6%

Ha úgy gondolod hogy kihajítaná miattad a csaját akkor csináld.


Végre egy lány aki nem fosik be a gatyájába ha meglát egy pasit, sok fiú megirigyelhetné a bátorságodat.

Én konkrétan csak azért nem mert bármikor bármilyen helyzetben oda megyek egy lányhoz beszélgetni.


Szóval szerintem csináld de arra készülhet hogy ha ő ilyen beszari akkor a kapcsolatotokban is valószínűleg te fogod hordani a nadrágot. És hát ez nem minden lánynak jön be de ha te ilyen akaratos fajta vagy akkor lehet hozzád jobban illik egy muja csákó.

2015. júl. 2. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
# 3 Köszönöm szépen! :)
2015. júl. 2. 16:52
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem szép dolog tőled, hogy egy foglalt srácra hajtasz.

De ha gondolod, próbáld meg, nincs mit veszítened.

Valószinűleg azért tétova mert szereti a barátnőjét, de ebből amit leírtál világos, hogy kíván téged.

2015. júl. 2. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
95%

(Kéretlen és egyéni vélemény: Én nem örülök annak, hogy létezel. Szemtelen és önző vagy, amiért így semmibe veszed a barátnőjét.)


Jó kérdés, hogy belemenne-e. Ha csak félénk, ahogy leírtad, akkor persze, bizonyára úszna az árral. Ha pedig azért viselkedik így, mert van benne egy kis erkölcs a barátnője iránt és miattad küzd a kémiájával, akkor ezt így nem tudjuk neked megjósolni. Sok sikert. :)

2015. júl. 2. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
82%
Gáz ez a felfogás. Neked hogy esne, ha barétod lenne, és egy csaj sarokbaszorítaná a pasidat?
2015. júl. 2. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Nem igazán érdekel a kritika, mivel nem jogos, nem csináltam semmit. :)


Hozzátenném, kb. 100 alkalmam, ha nem több lett volna, hogy kapjak az alkalmon, nem tettem.


Neki fogalma sincsen arról, hogy én ennyire szimpatizálok vele és hogy nem csak 'arra' vágyom. Ha csupán arra mennék, már rég meglett volna és nem itt kérdezgetnék.


Mellesleg szerintem a kérdésemből lejött, mennyire vagyok ilyesmiben 'profi'...Semennyire.


Elhiszem, hogy könnyebb a másik szemében még a szálkát is észrevenni, mint a sajátotokban akár a gerendát.


Gondolom, azon "hölgyikék" okoskodnak, akikkel kitolt az élet. :)


Engem nem érdekel ti mit csinálok, nektek sincs közötök hozzá, hogy én mit csinálok.

2015. júl. 2. 19:00
 9/14 anonim ***** válasza:
15%

Úristen mekkora álszent csírák vannak itt


Ha a csajomat el tudja szedni valaki akkor viheti, ki a fa.sznak kell.

És ha elszedte valaki akkor felszedek helyette egy olyat aki szeret.


De ti csak rettegjetek nehogy elhagyjon a másik mert akkor egyedül maradtok mert annyi önbizalom se szorult belétek hogy azt higgyétek hogy megérdemeltek egy normális párkapcsolatot.


Maximálisan támogatom a kérdező törekvéseit, ha hoppon marad a másik lány akkor így járt, majd neki meg lesz egy olyan fiúja aki rajong érte, nem pedig egy olyan aki másba szerelmes.

2015. júl. 2. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
86%
Király Robi egy pöts vagy,nagy az arcod,de megnézném azt a csira fejed ha a nőd ezt tenné veled,kemény vagy mint a Tarzan talpa
2015. júl. 2. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!