Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Több mint fél év után épphogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Több mint fél év után épphogy sikerült túl tennem magam az illetőn, ma viszont felkeresett. Vissza minden, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Tavaly megismertem egy srácot ősz körül. Elsőre megvolt a közös vonzalom, nagyon jó volt a társaságában. Azonban nem találkoztunk egyszer sem. Amikor találkoztunk volna, aznapra elnyelte a föld. Órákig vártam rá hidegben, hóban és semmi. Még csak annyit sem mondott hogy bocs vagy valami. Ezt még kb. 2x eljátszotta velem, ugyanis én fülig bele estem, ő pedig élvezte és kihasználta a helyzetet.

Később aztán kiderült hogy barátnője van... Amikor kérdeztem tagadta, de aztán kérlelt hogy ne szakítsuk meg a kapcsolatot. Iszonyú érzés volt. Nem tudtam eldönteni hogy most mik a szándékai azon kívül hogy meg akart volna kapni egy vagy pár alkalomra, ez mindenhogy undorító...

Viszont tényleg rettentően oda voltam érte, és nagyjából most tudtam magam túl tenni a dolgokon. Aztán tegnap rám ír, hogy mizujs. Innentől azt érzem hogy vissza minden rossz érzés, egész nap nem megy ki a fejemből, és amit tett :( annyira gyáva vagyok hogy még elküldeni sem tudtam a fenébe, mert amúgy rettentően hiányzott már, és sokszor eldöntöttem hogy ha keres lerázom, de nem így jött össze.

Hogy szedjem össze magam?

(légyszíves normális válaszokat, tudom hogy milyen idióta vagyok...)


L/22



2015. júl. 3. 18:19
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Egy tipikus felszínes lány vagy, akit egy srác külseje ennyire bolonddá tud tenni.
2015. júl. 3. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Egyátalán nem a külsőre ugrottam.
2015. júl. 3. 18:35
 3/4 anonim ***** válasza:

Most a valtozatossag kedveert tuzo napsutesben, hosegben varnal ra orakig.

Legyen mar eszed.A srac viselkedese sokmindent elmond a jellemerol, es arrol, hogy kb szarnak sem tekintett teged.Ne massz vissza onkent abba a godorbe, ahonnan nagynehezen kimasztal.

2015. júl. 4. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Ne engedd közel magadhoz, csak játszik veled és az érzéseiddel.....vannak ilyen pasik és igen, élvezik! Győzd meg magad, hogy nem is ismered igazán, (ez igaz) egy képzeletbeli férfibe vagy szerelmes, a saját szíved is játszik veled! Ne írj, ne válaszolj neki, attól talán észbe kap és abbahagyja a nők kínzását.
2016. máj. 28. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!