Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátnőm 1 hete szakított...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm 1 hete szakított velem, próbáltam magam túltenni, részben sikerült is. Nem hiányzik már annyira, de viszont az nagyon hiányzik hogy megöleljek valakit, meg valakinek azt mondjam szeretem, és ő is aranyos dolgokat mondjon. Mit tegyek?!

Figyelt kérdés
Üresség van a szívemben, úgy tudnám megfogalmazni, hogy végülis a viszonzott szerelem hiányzik. Mit tegyek hogy ne menjek tönkre, és boldog legyek? Keressek új barátnőt?

2015. ápr. 19. 08:43
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez jó kérdés. Nekem sehogy sem megy. Az űr megesz.
2015. ápr. 19. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

#1 vagyok.

Annyit még hogy mivel pont ebben a helyzetben vagyok megértem mit érzel. Nekem nem múlik a fájdalom. Mindig ott van. Keress valamit vagy valakit. Hátha az segít hogy mást szeretsz meg.

2015. ápr. 19. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Értem. Mindent megpróbálok megtenni hogy jobb legyen, nem ülök itthon, mindig csinálok valamit, csak semmi sem segít teljesen Köszi. Hogy ha te is hasonlón mész keresztül beszélgethetnénk. Írok privátban
2015. ápr. 19. 08:55
 4/5 anonim ***** válasza:
öljétek meg egymást
2015. ápr. 19. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ja nem tudok olvasni azt hittem megölni és nem megölelni lol
2015. ápr. 19. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!