Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért éri meg bízni a férfiakb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért éri meg bízni a férfiakban azok után hogy sok fájdalmat okoztak?

Figyelt kérdés

2015. júl. 3. 21:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
91%

Ú hallod, az ilyen gondolkodásmód kiakaszt teljesen :)

Mintha a egy nem a mai világban élő ember mondaná.

2015. júl. 3. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Mivel minden férfi különböző!

És azért, mert találkoztál kb 10 megbízhatatlannal, az nem azt jelenti, hogy akkor a többi is ugyanilyen!

2015. júl. 3. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Másik nemmel szemben is fel lehet tenni ezt a kérdést.

Attól, hogy sokszor bedőltél a jó dumának és csalódtál, még nem biztos, hogy a másik oldalon mindenki "olyan".

2015. júl. 3. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

De miért, most akkor a nőkben fogsz bízni? :D Látod, logikailag is helytelen ez a gondolkodás.

ismerkedj normális palikkal, pl, jár vallási közösségekbe, ott sok a még erkölcsös férfi, és hosszútávra is terveznek.

2015. júl. 3. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy X, Y, Z férfiak fájdalmat okoztak neked, nem jelenti azt, hogy A, B, C férfiak is fognak.
2015. júl. 3. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Van,aki százszor is romokban volt már,mégsem adja fel.Jelenleg én is pocsékul érzem magam,egy gödör legmélyén,de azt azért nem felejtem el,hogy vannak még érző emberek,akikért érdemes élni.Csak keresni kell őket,és nem olyanokra fecsérelni az idődet,akik nem érdemlik meg.
2015. júl. 3. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Azért mert csalódtál nem kellene általánosítani, ettől nem lesz jobb, majd lesz olyan férfi is az életedben aki nem fog fájdalmat okozni.
2015. júl. 3. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Nem tehettem mást minthogy általánosságban tegyem fel a kérdést, mivel itt nem lehet élettörténetet írni, de nem is az lenne a lényeg. Csak kíváncsi voltam van-e valakinek valami igazán jó érve. Amit még nem hallottam, ami még el tud gondolkoztatni.

Az eddigi pasik is normálisnak tűntek.

2015. júl. 3. 21:34
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
tök8, ha nincs probléma a kapcsolatban, akkor ti nők úgyis gyártotok egyet.
2015. júl. 3. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Viszont vannak olyan pasik is,akiknek ki van nyalva a seggük,mégsem becsülik,és nem kevesen.Sajnos sokan a végletekig kedvesek hozzájuk,mégis semmibe nézik a másikat.
2015. júl. 3. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!