Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha nagyon nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha nagyon nagyon sokat csalódtam már a férfiakban és magamban is?

Figyelt kérdés

2015. ápr. 15. 09:13
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom.


Írhattál volna bővebben is róla, kezdetnek próbáld meg jobban kiismerni akivel ismerkedsz és vigyázni arra, hogy többet ne csalódj.

2015. ápr. 15. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Erre csak az lehet mondani, hogy nem szabad feladni.

Van aki csalódik 5-10 emberben is míg megtalálja a hozzá valót.

2015. ápr. 15. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
amilyen a mosdó,olyan a törölköző,tehát bunkó emberrel biztos nem tudsz kijönni rendesen,oda-vissza....alkalmazkodni kell mindkét félnek és ne akarj megváltoztatni senkit,tisztelni kell a másikat,különben nem várhatod el,hogy téged tiszteljenek.
2015. ápr. 27. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az hogy a férfiakban csalódtál az egy dolog, onnan tovább lehet lepni, hisz senki sem egyforma, mindenki más, vagyis találhatsz meg hozzád illőt.

Az viszont hogy magadban is csalódtál, az már komolyabb probléma. Ki kell elemezned, vegiggondolnod hogy veled mi a probléma, es megpróbálnod változtatni rajta. Amúgy ameg veled is van gond, addig szerintem nem is várhatod hogy egy normális kapcsolatod legyen.


De kioktatni nem akarlak, hisz én is ugyanígy vagyok, sőt én magamban még kevesbé bízok, mint a ferfiakban :( Bár ott is láttam már sok disznóságot, de tudom hogy azert nem mind olyan...

2015. ápr. 27. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!