Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet kibírni, hogy ne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet kibírni, hogy ne írjak és ne keressem a volt barátomat?

Figyelt kérdés
2015. júl. 4. 21:24
 1/4 anonim ***** válasza:

Miért baj, ha írsz? Csúnya volt a szakítás?

Attól, hogy nem illetek össze beszélgetni még lehet.

2015. júl. 4. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát fogod és letörlöd/tiltod mindenhonnan, kitörlöd a számát és öö.. Igen, nagy akaraterő kell hozzá, én is ezt csináltam, bár én azért, hogy Ő ne tudjon keresni engem, de ez most mellékes.
2015. júl. 4. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

A következőket kell tenned!

1. kikapcsolod a számítógépet/laptopot

2. ha telefonod van akkor azt kapcsolod ki.

3. most mész és eszel valami finomat,

4. fürödj le ha még nem tetted meg

5. keress valami filmet a tv-ben én most a rejtélyes szigetet nézem elég tűrhető

6. holnap elmész napozni De a telefonodon átírod a nevét, kis f**asszopóra

7. veszel valami kaját a strandon, és iszol is valamit.

2015. júl. 4. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

2-es: szerintem mindenki tudja azoknak a számát / e-mail címét / címét gondolkodás nélkül, fejből, aki igazán fontos volt neki. (Nekem legalábbis az első szerelmem összes elérhetősége megy most is, 10 évvel a szakítás után). Szóval a törlés ilyenkor nem segít. (Én is próbáltam, nevetségesen feleslegesen törtem magam.)

Szerintem, ha olyan a helyzet, és nem vagy a terhére vele, NÉHA írhatsz neki valami NEM TOLAKODÓT, és NEM KÖNYÖRGŐT, és NEM SÍRÓST. És NE VIDD TÚLZÁSBA.

Én igényellem, hogy tudjam, hogy megy a soruk, akit igazán szerettem. Akik ebben partnerek (szinte kivétel nélkül azok), azokkal évente 1-2 SMS, főként születésnap, karácsony stb. Évente-kétévente egy e-mail, amiben leírjuk, kb. hogy élünk. Nekem így jobb, mert amikor nem tudtam róluk semmit, rengeteget ettem magam azon, hogy hol, hogyan élhetnek. Így legalább tudom, kb. hogy megy a soruk, nem járatom az agyam ezeken a dolgokon.

Ha viszont azért akarsz írni neki, hogy újra összejöjjetek, azt FELEJTSD EL!!!

2015. júl. 4. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!