Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Én vagyok az egyedüli olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én vagyok az egyedüli olyan lány aki azt érzi, hogy nagyon megszeretgetne szeretethiányos embereket nemtől/kortól függetlenül?

Figyelt kérdés

Számomra hihetetlen öröm, ha másoknak boldogságot okozhatok, és látom rajtuk, hogy örülnek annak amit teszek velük, vagy adok nekik.


22/L


2015. júl. 5. 02:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
77%
😉😁😄
2015. júl. 5. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
25%
Ha tényleg ilyen vagy, és ezt komolyan is gondolod, és tényleg teszel is ilyeneket.. Plusz ha ez mellé társul, bár ezek alapján tuti társul kedvesség, szerethetőség.. és intelligencia is, akkor szerény meglátásom szerint ha ismernélek azt gondolnám, te vagy az egyik legjobb ember a világon.
2015. júl. 5. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
20%
Hm, el bírnám most viselni. Rossz napom volt. :/ Meg egy ideje minden...minden olyan sivár.
2015. júl. 5. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
0%
itt sokan inkább dugnák meg a kérdezőt szerintem
2015. júl. 5. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
91%
Ez nagyon szép,csak hát hol vannak odakint az ilyen lány...
2015. júl. 5. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem igen. Bátor érzés tőled, jelentkeznék is egy ölelésre :).
2015. júl. 5. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
90%
Naná hogy örülnek biztos szexi is vagy.
2015. júl. 5. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
90%
Pesten szoktak lenni ilyen csapatok akik kiállnak és megölelgetnek bárkit aki odamegy hozzájuk. Állj be közéjük te is :)
2015. júl. 5. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
36%
Még te sem szeretgetnél meg engem, mert alacsony vagyok és ocsmány. Találkoztam már ingyen ölelést osztogató lányokkal na és vajon kaptam ölelést? Naná, hogy nem. Még tőlük sem...
2015. júl. 5. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Jó neked,biztosan kedves lány lehetsz.

Nagyon sok szeretethiányos ember van,egyre több...

2015. júl. 5. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!