Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy 18 éves fiú lehet ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 18 éves fiú lehet ennyire szeretethiányos?

Figyelt kérdés

Még senkitől se kaptam meg azt a szeretetet, amire vágyom :c , néha elég életúnt vagyok miatta, nem találom a helyem sehol, most lehet költői túlzás lesz, de mintha nem lenne értelme hogy élek. Már teljesen kétségbeestem, hogy nem kellek senkinek :( nem tudom mi lehet a baj velem, normális fiú vagyok, kedves, humoros, sportos, hiszen versenysportot űzök :/ nem is nézek ki rosszul. De valahogy senki sem akar tőlem semmit, sokszor az öngyilkosság gondolata is felmerül bennem :( de aztán valahogy mégse, na mindegy, értitek. Egy ölelés, pár szép szó jól esne mindig, lehet örök magányra vagyok ítélve. 18f

(Bocsi a nagyon negatív felfogásért, de most kb így érzem magam :)



2015. máj. 17. 11:08
 1/7 anonim ***** válasza:

Akkor én mit mondjak 30 évesen és még egy barátnőm se volt és nem kaptam semmit én is sírhatok.

Nálam is 18-25 év között volt olyan hogy minek élek . Az a legnehezebb időszak főleg hogy látod a másikok mind csajoznak ,meg házasodnak ,szülnek . Egy idő után ha nem találsz pozitív visszajelzést megutálod ezt az egész párkapcsolatos világi baromságot ,én legalábbis meguntam és nem is érdekel az egész csak hogy szexeljek egy lánnyal valaha az életben.

2015. máj. 17. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hol laksz?
2015. máj. 17. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Szombathelyen :) de néha Pesten is fenn vagyok a tesómnál
2015. máj. 17. 11:28
 4/7 A kérdező kommentje:
De miért fontos ez :D
2015. máj. 17. 11:31
 5/7 anonim ***** válasza:

dehogy vagy arra ítélve mindenki megtalálja egyszer akitől megkaphatja ezt, akár barátoktól is :)

ha szeretnél beszélgetni írj!:) L

2015. máj. 17. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nyugi, kinövöd. Ilyen korban ez gyakoribb, mint gondolnád.
2015. máj. 18. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
59%

elolvasva ezt a jó pár sort, mintha én írtam volna ki, én is szeretethiányos vagyok és gyakran foglalkoztat engem is az öngyilkosság gondolata

18/L

2015. máj. 19. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!