Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért jó bántani azt aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért jó bántani azt aki szeret titeket?

Figyelt kérdés

Úgy értem, miért kell megalázni, miért jó az embereknek(főként nőknek) hogy megalázzák a srácokat aki semmi rosszat nem tett nekik, pusztán megszerette őket.


NEM ÉRTEM :(


2015. júl. 5. 11:48
1 2
 1/17 Interferencia ***** válasza:
100%
Én nem szoktam ilyet tenni.
2015. júl. 5. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
76%

Mit értesz megalázás alatt?


Bocs, egy pasival voltam bunkó, aki sehogy nem értette meg, hogy nem akarok tőle semmit. Nem volt más választásom. Utána még neki állt feljebb.

2015. júl. 5. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
27%
Mert pszichopaták.
2015. júl. 5. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
kinevetés, szándékos sértegetés.
2015. júl. 5. 12:00
 5/17 anonim ***** válasza:
60%
Mert betegek. De azért ne hogy azt hidd, hogy minden nő ilyen.
2015. júl. 5. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
43%
És te mennyire vagy nyomulós? Ha valakinek nem vagy pálya, azonnal megérted, és elfogadod, vagy még próbálkozol?
2015. júl. 5. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Kedves vagyok, sose szoktam nyomulni.
2015. júl. 5. 12:04
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Én is tapasztaltam már ezt sokszor. Nekik ilyen a természetük. Abban lelik örömüket, ha minél nagyobbat bele tudnak rúgni a másikba.


Aki egyszer ilyet csinál, azzal soha többet nem szabad szóba állni. Számukra ez természetes dolog és sajnos ez még 30 felett is előfordul.

2015. júl. 5. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Sose szoktam erőszakoskodni, ha valaki leráz akkor nem keresem többet.
2015. júl. 5. 12:05
 10/17 anonim ***** válasza:
82%
Hát, akkor ők egyszerűen ilyenek. Nem mindenki ilyen. Én csak azzal vagyok ilyen, aki nagyon értetlen. Náluk más nem működik.
2015. júl. 5. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!