Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt már olyan szerelmed,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan szerelmed, akiért a csillagokat is lehoztad, ám ő keresztül nézett rajtad?

Figyelt kérdés
Nekem van ilyen reménytelen szerelmem,gyakorlatilag mindent megteszek,hogy a kedvében járjak,már jó ideje.Sokszor ráeszméltem persze,hogy hiába kedves velem,de valahol akkor sem számít neki,mit érzek.Elfogadja a kedvességemet és a szeretetemet,de ennyi.Én meg töröm magam a semmiért.Néha azt kívánom,bár soha ne lett volna semmi köztünk,akkor tudnék rá barátként tekinteni,de így nem megy.Ha meg barátként is elveszíteném,a szívem szakadna bele.Sajnos a sors és a körülmények úgy hozták,hogy nem tudom elkerülni,így még nehezebb.Próbáltam másokkal,továbblépni,felejteni,hát nem ment.Én őszintén és kitartóan szeretem.Remélem,nem csak én vagyok ilyen menthetetlenül hülye...

2015. júl. 5. 12:34
 1/10 anonim ***** válasza:
Volt de ő minden pasiján keresztülnézett. Mára meg már kiégett és kényszerből él egy rossz kapcsolatban... Ebből is látszik a tanmese, minden "gonosz" elnyeri a büntetését. 38/F
2015. júl. 5. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Interferencia ***** válasza:
Nem.
2015. júl. 5. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
volt is, és most is van
2015. júl. 5. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Volt. Aztán rájöttem, hogy nem futok senki után. Nincs szükségem senkire, ahhoz, hogy boldog legyek. Ha valakinek nem vagyok elég jó/szórakozásra vágyik, akkor hagyom a francba, egye meg a méreg. :)
2015. júl. 5. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Én már elég régen rájöttem erre,de őt sajnos nem tudom kiverni a fejemből,talán azért is,mert sokat kell a közelében lennem.Én mindig próbálok kedves lenni,és ha mondjuk ő megbánt,a végén akkor is én jövök ki belőle szarul.Kicsit már belefáradtam,és nem tudom,hogy szeressek ki belőle.Már várom azt a napot.
2015. júl. 5. 16:42
 6/10 anonim ***** válasza:
56%
Egyáltalán nem vagy hülye, inkább kitartó, és ragaszkodó. Ez érték, kár hogy ez nem kölcsönös, nagyon boldogok lennétek. Semmi remény amúgy? Nem lehet vmit lépni?
2015. júl. 5. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Igazából volt köztünk valami,de neki inkább laza dolognak számított ez,én komolyan vettem.Sok jelét adta,hogy fontos vagyok neki,de ez csak rövid ideig tartott,utána félretett.Akkor is elmondta,hogy nem szeret,viszont én sajnos beleszerettem.Telt-múlt az idő,mindkettőnkben voltak tüskék,emiatt megromlott a viszonyunk,aztán valahogy újra jóban lettünk.Azt most is tudom,hogy nem szeret,mégis folyamatosan rá gondolok,reménykedem.Ő nem keres,én meg mindig próbálok valahogy kedvében járni,vagy kommunikálni vele.Nyilván az eszemmel tudom,hogy veszett fejsze nyele,de képtelen vagyok nem szeretni őt vagy haragudni rá.Nem érzem úgy,hogy rátelepednék,de lehet,hogy mivel neki nincsenek érzései irántam,néha kicsit sok vagyok számára.Bár ha kedves vagyok,azt értékeli,látom rajta,hogy jólesik neki.Marha rossz ez így...
2015. júl. 5. 17:52
 8/10 anonim ***** válasza:
55%
Sajnálom. :( van ilyen, hogy nem kölcsönös. Én is voltam így nem olyan régen, aztán rájöttem hogy nem is működött volna, mert különbözőek vagyunk. Jobb hogy elfelejtettem, és továbbléptem. Ma is jó véleménnyel vagyok róla, de érzelmileg már régen elszakadt. Nagyon beleszaladtál, sok érzelmi hiányod lehet, de jobb így,hogy nem lesz semmi, valószínűleg tönkre tenne. Ha majd lesz olyan, aki pontosan így áll hozzád, annak add ezt. Az értékelni, és becsülni fog.
2015. júl. 5. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod és a biztató szavakat,jól esik! :-)
2015. júl. 5. 19:33
 10/10 anonim ***** válasza:
Nagyon szívesen. :) én átmentem ezen, és azt hittem soha nem találok olyan megértést, és hasonlóságot, mint az említett lánnyal. Sok idő kellett, hogy ne lássam ilyen sötéten,és reménytelenül a dolgokat, de szép lassan helyére került minden. Szívesen segítek ha írsz, abszolút megértem amin átmész, ez a rész lehet a legrosszabb, mert nem látsz ki belőle.
2015. júl. 5. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!