Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, csak akkor vettek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, csak akkor vettek hosszú pillantásokat egy lányra ha tetszik?

Figyelt kérdés

Érdekelne ti mikor szoktatok valakit bámulni.

L18


2010. márc. 3. 17:27
 1/6 anonim ***** válasza:
ha nem láttunk még hasonló állatfajtát
2010. márc. 3. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha valaki nem tetszik, esetleg csúnya én biztos nem kezdem el bámulni, csak akkor, ha nagyon de nagyon ronda... Gondolom ez az eset nálad kizárható, tehát marad az, hogy esetleg tetszel neki.
2010. márc. 3. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hát csúnyának nem vagyok csúnya az tuti, olyan átlagosnak tartom magam.:)
2010. márc. 3. 17:34
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha "megfog" a látványában valami!
2010. márc. 3. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
hát, ha csúnya akkor nyilván nem bámulom, de ha jó nő és bejön nekem akkor igen
2010. márc. 3. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Tetszel neki. Persze te is ezt akartad hallani (hisz mi másért tetted volna fel a kérdést) de attól tényleg így van. Kezdhetsz örülni és szervezni hogy hogyan jössz össze vele, ha neked is bejön :)
2010. márc. 3. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!