Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A mackónadrág otthon miért ciki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mackónadrág otthon miért ciki?

Figyelt kérdés

Majdnem mindenhol azt olvasom itt, hogy a nők nehogy mackónadrágba legyenek otthon, mert az milyen elhanyagolt már, ne csodálkozzon ha a becses férj másfelé kacsingat.

Szóval: mi a véleményetek a mackónadrág otthoni viseléséről?



#etc. #Maci Laci bunda #érthetetlen divat
2015. júl. 6. 20:38
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát, hogy ilyenkor nyáron az nagyon meleg.
2015. júl. 6. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem marhaság, reggelente a legdögösebbek a csajok, kócos hajjal, elmosott sminkkel, bő pólóban. A falra tudok mászni tőle, amikor ébredés után szaladnak a fürdőszobába, és másfél óráig ki se lehet robbantani őket, mert "rendbe szedem magam".
2015. júl. 6. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem, barátnőm is mindig abban van otthon. Persze nem ilyen melegben :)
2015. júl. 6. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
mert meleg van macilány
2015. júl. 6. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A mai napon a legkellemesebb, ha ruha nélkül vagyunk itthon. Ha székre kell ülni, akkor azért egy törülközőt ráterítünk a székre. (Nem bámuljuk a szomszédokat, mert pont úgy néznek ki, mint ahogy mi.)
2015. júl. 6. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Jó, nem a mostani kánikulára kell érteni, szerintem ilyenkor senki se veszi fel szívesen :-)
2015. júl. 6. 20:49
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Akit megcsalnak, ha macinacit vesz fel otthon, azt megcsalnák akkor is, ha kisestélyiben főzné a paprikás krumplit.

Nagyon nem ezen múlik.

Jó, ne legyen ápolatlan az ember, de pl. kerti munkákhoz, vagy nagytakarításhoz csak olyat veszünk fel, ami kényelmes és nem baj, ha esetleg beakad valamibe, elszakad, vagy befogja valami.

2015. júl. 6. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
Amit én látok, hogy otthon kinyúlt, fakó pólókban, ócska mackónadrágban járkálnak az emberek, úgy néznek ki mint az utcán a csövesek, csak tisztább verzióban. Szerintem ez nagyon gáz, persze magánügye mindenkinek, de én otthon sem fogok ilyen ronda cuccokat felvenni, mellesleg egy egyberuha milliószor kényelmesebb, szebb viselet. Nem értem hogy aki otthon mackónadrág félékben van az egyáltalán utcára minek öltözik akkor ki? Nem másoknak kell megfelelni...
2015. júl. 6. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem ciki, sőt kényelmes otthoni viselet lehet.

Én nem szoktam mackónadrágot felvenni, mert nem érzem jól magam benne, de sokan szeretik, nincs ebben semmi rossz.

2015. júl. 6. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!