Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Soha többé nem látom újra?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Soha többé nem látom újra? Nem tudom miért, de hiányzik?

Figyelt kérdés

2x találkoztam vele.

Egy fagyizóban dolgozom, volt egy férfi aki volt fagyit venni, elsőnek megjegyezte h nagyon csinos vagyok és finom a fagyi is, köszönte aztán elment.

2. alkalommal, megint megdicsérte, hogy jól nézek ki, és be is mutatkozott és én is neki, de sokan álltak mögötte így elment. Ennek már több mnit 2 hete.


Próbáltam már keresni neten is , ugye facebokon, de nem találtam, és ismerőseim se ismeri senki, már vagy 50 embernek megnéztem az összes ismerősét hátha rábukkanok de semmi. És hiányzik valamiért és csak ő jár a fejemben.


Lehet h már nem is jön többet?

21/n


2015. júl. 6. 20:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Túl a nagy meleg, ha kicsit jobb idő lesz majd visszamegy. :)
2015. júl. 6. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy nincs Facebook-ja.

Amúgy ha szerencséd van, fog még jönni a fagyizóba, de ha nem, nem sok esélyt látok rá, hogy megtaláld.

2015. júl. 6. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
De majd jön újra,ha nyalni akar;D fagyit
2015. júl. 6. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 opened paradise ***** válasza:
100%
Legyen nálad mindig egy cetlin a számod és ha legközelebb jön,akkor a fagyival együtt add neki oda.
2015. júl. 6. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Más lehetőséged nincs, vagy jön még vagy minden elúszott.

Ha jön akkor igen akkor add oda neki a számod.

2015. júl. 6. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!