Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert vonzodok annyira hozza?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert vonzodok annyira hozza? Van egy fiu akivel jol megvagyunk de nem jarunk. Mikor nem latom akkor hianyzik, es mikor latom vagy talizunk ugy erzem mintha csak az enyem lenne.

Figyelt kérdés
Vagyis ez olyankor van mikor talizzunk
2009. máj. 11. 21:25
 1/3 A kérdező kommentje:
ugy ertem h szeretem?vagy mi?nem ertem sajat magam sem
2009. máj. 11. 21:26
 2/3 anonim ***** válasza:
Azért az, hogy szereted talán még (!) túlzás, de hogy nagyon nagyon kedveled az tuti. :) Próbáltad már neki olyan egyértelműbb jeleket adni? És ha igen, ő viszonozza ezeket? Érdemes lenne kísérletezni, hátha kisülne belőle valami. :)
2009. máj. 11. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Mert jófej, mert aranyos, mert kedves. Gondolom. Szerelem lenne e, vagy csak egy nagyon jó barát? ( a következő részben megtudhatják! ) Ezt csak Te érezheted. De ha nem, akkor biztos vagyok benne, hogy idővel kialakul.


ja


Sárky

2009. máj. 11. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!