Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » FIUK ti is csináltatok hasonló...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

FIUK ti is csináltatok hasonlókat kamaszként?

Figyelt kérdés

Mi pl szoktuk egyut verni a farkunkat táborban vagy sátrazáskor 3-4-en... vagy recska versenyt rendezünk(az nyer akié a több anyag) összemérjük kié a nagyobb f@sz...

sátrazáskor mesztelenül alszunk és futunk az utcán(éjszaka) meg hasonlók... Nem vagyunk homik(összes résztvevőnek és nekem is volt/csaja... 15/f


2010. márc. 3. 21:14
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
67%

Gratulálok hülye retardált nyomorék kretén homokosok...

Utálom az ilyen embereket!!! Nincs r jobb szó: undorító.

15 évesen azért el kellett volna jutni egy bizonyos fokig a fejlődésben te szégyen :( Szerintem kamukérdés, én 17 vagyok, és se nekem, és egyik ismerősömnek sem jutott ilyen az eszébe, pedig elég sok "őrült" haverom van. Úristen mindjárt hányok... Assze nincs több hozzáfűznivalóm.

2010. márc. 3. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim válasza:

Én arra lennék kíváncsi,hogy hogyan mértétek meg,hogy kinek nagyobb a farka?!:O

Szembe álltatok egymással és akinek a farka hamarabb bökte a másik hasát az nyert vagy mi?:D

Homárok...

2010. márc. 3. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
Mi is csináltunk ilyeneket, pedig nem vagyunk homárok. Sőt , a legnagyobb csajozók vettek részt a dologban :) Persze még 11-12 éves hülyék voltunk
2010. márc. 3. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
Mi is csináltunk ilyeneket, de 10....11 évesen. 15 körül már szégyeltük volna. Akkor már a csajokat igyekeztünk kukkolni, ismizni velük. Kissé késön érö vagy ( jobb esetben)
2010. márc. 3. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:

Nekem csak egy kérdésem van.

Mit kap a győztes? :)

2010. márc. 4. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
Nem, nekem sosem volt homoerotikus táborozásom! Viszont a csajok fenekét azt fogdostuk! :D
2010. márc. 4. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:

"Nekem csak egy kérdésem van.

Mit kap a győztes? :)"


hazaviheti mindenki ellőtt spermáját aznap,vagy legközelebb kérheti a szájába...:D



istenem,barmok,remélem egyszer fiam lesz,nem lesz ilyen retartdált...

L

2010. márc. 4. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:
mi sem épp mostanában csináltuk hanem 1-2 éve ...
2010. márc. 4. 19:42
 19/25 anonim ***** válasza:
A többség csinált ilyeneket, csak nem meri bevallani... :P Sztem az ilyenek hozzá tartoznak a kamaszkori kíváncsisághoz, nincs ezzel semmi baj.
2010. márc. 5. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
epic fail
2010. márc. 5. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!