Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy érdekes kérdésem! Ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy érdekes kérdésem! Ha a vámpírokban nincs vér, akkor hogy lehet erekciójuk?

Figyelt kérdés

Hogyan képesek a vámpírok szexuális kapcsolatot létesíteni?



Főleg Twilight-fanok válaszát várjuk!xD


2010. márc. 3. 21:34
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kérdező, túl okos vagy :D. De ott van az is, hogy ha Donald kacsán nincs nadrág, akkor miért teker törülközőt a derekára, ha kijön a zuhany alól? :D
2010. márc. 3. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
köszi szépen. Ezt még nem hallottam.:)
2010. márc. 3. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Szerintem igazából nincsenek vámpírok:)
2010. márc. 3. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
A vámpíroknak miért ne lenne vérük? Valójában (az eredeti mítosz szerint) csak vörösvértestjeik nincsenek. Azért isznak vért.
2010. márc. 3. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

Donald kacsás túl sok Jóbarátokat nézett:D De én is:P

A Puruttyás link yoooo:D

Am sok filmben szexelnek a vámpírok, és mindegyikben mások a jellemzőik, és mindegyikben ellentmondásosak...szal sztem ne keresd az ilyen kérdésekre a választ...

ha meg szexi vámpírt akarsz nézni, inkább nézz Buffyt...Spike...nyamm:D

2010. márc. 3. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

Előző vok.

Vele létesítenék:

[link]

[link]

2010. márc. 3. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:

Istenem mit kell ezen így kiakadni, csak egy kérdés volt nekem se ez áll az életem középpontjában, csak eszembe jutott mert olvastam a könyvet...


az értelmes válaszokat azért köszi.

2010. márc. 3. 22:44
 18/22 anonim ***** válasza:
Teljesen zombiagy vagy? Vagy bennünket nézel idiotának?
2010. márc. 3. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Lebuktam, tényleg sok Jóbarátokat nézek. :D
2010. márc. 4. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Olvass Anita Blake-et. Ott leírja Laurell K. Hamilton/ elmondja Anita, hogy akkor áll fel a vámpíroknak, ha vért isznak és közben/utána d*gnak.
2010. márc. 4. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!