Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mikor fog egy 34 eves ferfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor fog egy 34 eves ferfi csaladot alapitani, ha meg baratnoje sincs?

Figyelt kérdés
Ertem en, hogy modern vilagban elunk, ahol az a divat, hogy 35 eves kora elott nem akar csaladot senki, de akkor is.
2015. júl. 7. 22:52
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
88%
Majd amikor akar és / vagy tud.
2015. júl. 7. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
69%
sajnos a ami világban nehéz családot alapítani sok pénzbe kerül 1 gyerek már nem a komcsi korszak van hogy fix minden akkor az volt hogy 20 évesen alapítottak sokan családot ma az már nincs
2015. júl. 7. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
"ha még barátnője sincs" - akkor mégis kivel alapítana családot? Az nem úgy működik, hogy csettintek, és máris ott az ideális társ... Családot alapítani akkor érdemes, ha minden feltétel adott hozzá - elsősorban a megfelelő partner, akivel le lehet élni egy életet.
2015. júl. 7. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

A mai vilagban nehez 1 gyereket eltartani?!

Oszinten szerinted 50 evvel ezelott konnyebb volt? Nem hinnem!

2015. júl. 7. 23:20
 5/16 anonim ***** válasza:

Vagy csak nehéz normális párt találni. Hogy idézzem egyik kérdésre egy lány válaszát, aki orgiában is benne lenne, de nem akármilyen pasikkal. Amíg egyes nőknél itt vannak nem akármilyen pasik, addig maradjanak csöndben.


Másfelől lehet, nem "nem akar" családot, hanem egyszerűen így alakul neki.

2015. júl. 7. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Mondjuk 36, 38 vagy 40 évesen.
2015. júl. 7. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Valószínüleg nem ma. És lehet holnap sem, de ebben már nem vagyok biztos.
2015. júl. 8. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
1-100 év múlva. Ez nem divat kérdése, hanem személyiségé, egyéni vágyak és a szerencse kombinációjáé.
2015. júl. 8. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
67%

4: Elég könnyű volt. Majdnem mindent ingyen lehetett kapni az államtól a gyermekneveléshez és iskoláztatáshoz. A tankönyvek olyan nagyságrendűek voltak egész évre, mint ha ma azt mondanád, 530 Ft. Egy kotta 8 Ft. Egy könyvesbolti könyv - nézd csak meg az akkor nyomtatott könyvek árait, rá van nyomtatva az utolsó oldalra - 5-15 Ft.

Egy színházjegy annyi volt, mintha ma azt mondanád: 85 Ft. Nem volt műsoron olyan színdarab, koncert, opera és mozifilm, amit ne láttam volna, nem volt könyv, amit ne tudtunk volna megvenni.

Pedig egyszülős gyík közalkalmazotti fizetésből éltünk 3-man.

2015. júl. 8. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

... mármint anyagilag volt sokkal könnyebb, mint ma. Erőfeszítésben talán nehezebb volt, hiszen 9-10 órás munkaidő volt és szombat is munkanap volt akkor még, csak a vasárnap volt szünnap. Én 12-13 órákat voltam az óvodában, mire anyukám késő este értem jött.


Most jut eszembe, rengeteget nyaraltunk, utaztunk belföldön, mert a munkahely ugyancsak szintén ingyen (állami költségvállalással) szervezett kirándulásokat, üdüléseket, országjárást. És a Balatonra is kaptunk beutalót a munkahelyi üdülőkbe, volt, hogy évente 4 hetet is voltunk a Balatonnál.

Még ezek is kijöttek ebből tehát.


Amiket felsoroltam, azokban a rendszerváltás óta nem volt részem. Nem tudok új könyveket venni, színházba, koncertre, nyaralni járni.

2015. júl. 8. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!