Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 1 ev tellt el a szakitasunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1 ev tellt el a szakitasunk ota, azota kavarunk es irunk sokat, ma vegre bevallottam neki hogy szeretem meg es irta baratnoje van. Tanacsok mit tegyek?

Figyelt kérdés
En nagyon szeretem ot, az elmult honapokban mar alig beszeltunk de most annyira osszevagyok torve amugy is depresszios vagyok de most nagyon faj osszeestem. Hogy mutatsam meg hogy jobb vagyoj mint az a no ? Vagy esetleg banja meg hogy elengedett? ertelmes tanacsokat kernek :c

2015. jan. 14. 18:23
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem jó dolog, a depresszió.

Ha lelki támaszra van szükséged.. írj privátban és beszélhetünk facebookon.. nyugi, nem harapok.. van barátnőm. Talán jobb lenne ha valakivel beszélnél róla

2015. jan. 14. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ott lett elrontva,hogy szakítás után beszélgetettek,és írogattatok...Minek beszéltek ha egyszer vége lett??


Szerintem gyorsan felejtsd el,és ne akarj ilyen hülyeségeken gondolkozni,hogy bebizonyítsd Te vagy a jobb..Ha Te lennél a jobb,nem szakítottatok volna,és veled lenne még most is...


Hagyd békén,és ne akarj tőle semmit..Felesleges!!

2015. jan. 14. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!