Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért utál, ha nem is ismer?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért utál, ha nem is ismer?

Figyelt kérdés

Van egy srác, velem egyidős (20), mindig elég fapofa, akkor sem láttam még mosolyogni, mikor boldog. Amúgy elég jó pasi, barátnője is van.

Nem is különösebben érdekel, tehát nem tetszik vagy ilyesmi, csak feltűnt, hogy mindig mikor meglát, elfordul...

Ez mi? Pedig még az életben nem beszéltünk, nem szoktam nézni sem, mi oka van utálni?? Nem vagyok sem ribis, sem pasizós, átlagos vagyok (kicsit talán szebb), szolid és visszafogott, elég csendes vagyok.



2015. júl. 8. 20:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

"mindig mikor meglát, elfordul... "


ez miért baj? én is szoktam !!:D nem vagyok kíváncsi sok verébre,az emberek jó része lehoz,irritál,idegesít,felb@..sz stb.Ha ismerem ha nem.

ha nem muszáj nem vagyok jópofa,csak ha érdekemben áll

meg akiket kedvelek azokkal oszt bőven le is merültem.


meg attól lehet utálni bárkit hogy nem ismered :D :D

2015. júl. 8. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
azt jelenti,ő se érti miért nézed( inkább mondj valamit szegénynek)
2015. júl. 8. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Lehet, te nem is bántottad. Akár olyan is történhetett hogy, érdeklődött felőled egy közös ismerőtöknél. Aki, meg azt mondta neki, hogy neked ő antipatikus.
2015. júl. 8. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Hát ez hülyeség, hogy lehet olyat utálni, akit nem ismerünk? Max. ellenszenves lehet...de nem értem, én miért lennék ellenszenves bárkinek :D
2015. júl. 8. 20:47
 5/11 A kérdező kommentje:

Mondom, hogy nem szoktam nézni, csak mikor pl. megyek a buszmegállóba, és ő már ott áll, rámnéz és elfordul, és hát velem szemben van, szóval látom.


Egyébként nekem ő nem antipatikus, inkább semleges...de nem hiszem, hogy ez állna a háttérben.

2015. júl. 8. 20:50
 6/11 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy pont rokonszenves vagy neki első látásra, de mivel párkapcsolatban él, emiatt nem akar belemenni idióta játékokba, így korrekten megvonja önmagát tőled. Léteznek ilyen esetek is. Nem minden kandúr szokta megcsalni az asszonyt még akkor sem, ha már nem nagyon működik a kapcsolatuk.
2015. júl. 8. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
hogy ne lehetne,semmit nem tudsz a gyűlöletről.az határtalan :,D elég ránézni.
2015. júl. 8. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Hogy állhatnál vele szembe,egy búszmegálóban?:D
2015. júl. 8. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

A buszmegállóval szemközt nyíló utcából sétálok fel a buszmegállóba, tehát az egész buszmegálló pont szemben van velem, míg idatartok.

Nem láttál még ilyet? Legyen már egy kis fantáziád :D

2015. júl. 8. 23:08
 10/11 A kérdező kommentje:
*odatartok
2015. júl. 8. 23:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!