Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nôk! Összejönnétek egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nôk! Összejönnétek egy olyan férfival, aki nem izmos, nem magas, nem alfahím, átlagos a keresete, ráadásul kissé félénk is (csak addig, amíg jobban meg nem ismer valakit?

Figyelt kérdés

Cserébe viszont jó ember, kedves, intelligens, intellektuális.


Azért tettem fel a kérdést, mert ha valaki azt mondja, hogy a fentiek (izom, pénz, alfahím) kellenek a nôknek, mindenki tiltakozik, hogy ez nem igaz.



2015. jún. 18. 16:44
 1/9 anonim ***** válasza:
35%
Igen, ha singli lennék:)
2015. jún. 18. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
49%

*jó ember, kedves, intelligens, intellektuális.


Ez ha tényleg igaz, elég jó belépő egy faszinak egy nőhöz.

jobb mint a vezérigazgató titulus.

2015. jún. 18. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
40%
Nálam sem voltak soha szempontok a fent felsoroltak. Szóval ennyi alapján persze, lehet. De az is lehet, hogy nem lennénk egy hullámhosszon, akkor nyilván nem.
2015. jún. 18. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Igen, én kifejezetten szeretem a tudós alkatokat, de akire múltkor próbáltam hatni vagy túl félénk volt, vagy már volt barátnője.
2015. jún. 18. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
32%
Addig, hogy nem izmos, nem magas, átlagos a keresete, kedves, intelligens semmi gond, ezt a páromról is el lehet mondani. De a félénkség nem. Nagyon nem.
2015. jún. 18. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Igen, egy összejönnék, sőt jöttem is. És ráadásul még a szakállát se borotválja :D
2015. jún. 18. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
20%
A félénkség nekem sem szimpatikus önmagában, de amíg nálam magasabb (nem nagy kihívás), és valóban jó ember, kedves, intelligens, akkor ha netalán mégis bepróbálkozna és alapból pozitív benyomást tesz rám, nyilván nem utasítanám vissza. Aztán ismerkedés során meg kiderülne, mennyire is illünk össze, és ez döntené el, hogy összejönnénk-e. :)
2015. jún. 18. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
68%

Ja persze,aztán ha megnézed a valóságban hány ilyen srácnak van barátnője,hát jó ha az 1%-ának.

De persze ők összejönnének ilyenekkel,hogyne.

Ehhez képest jómagam is,de jó pár ismerősöm is ilyen típusú,sőt én még viszonylag magas is vagyok,de így sem kellünk egyetlen nőnek sem sok év óta...

Szóval szerintem ne áltassuk az embereket ezzel.

24/F

2015. jún. 18. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Ati_74 ***** válasza:
ne felejtsük el, hogy a férfi a szemével, a nő a fülével esik szerelembe :) úgyhogy rengeteg ilyen nő van... 41F
2015. nov. 20. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!