Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Bizonyos nőknek tényleg csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bizonyos nőknek tényleg csak annyi jött le az egyenjogúságból, hogy nem kell mosogatni?

Figyelt kérdés
Nem a karierristákra gondolok hanem azokra, akik eltartatják magukat (mert sok ilyent ismerek), dolgozni nem hajlandók, de otthon sem csinálnak semmi házimunkát, mert egyenjogúság van. Tehát ezen az alapon a házimunkát nem csináják, mert azt már nem kell. Mást meg azért nem mert az a férfi dolga.

2015. júl. 9. 09:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Csak ráfogják erre a lustaságukat. Azért bizonyos pasiknak is vannak hasonlóan "érdekes" elképzeléseik az egyenjogúságról.

Aki tudja, mi ez, az a helyén tudja kezelni, és nem csap át szélsőségbe.

2015. júl. 9. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

A semmit nem csinálnak azért túlzás, de igenis elvárhatják, hogy ne ők főzzenek, mossanak takarítsanak éjjel-nappal, hanem a férfi is segítsen be. Én is elvárnám, és nálunk a szüleimnél is így megy.


19/L

2015. júl. 9. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
A munkamegosztás és a semmit sem csinál között azért óriási a különbség.
2015. júl. 9. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
38%
Én 32 éves egyedül álló férfi vagyok. Van lakásom. Főzök mosok takarítok. Volt már jó pár kapcsolatom de tapasztalatom az a mostani húszon éves lányok legnagyobb része főzni nem tudd!/ nem is akar!/ A szemceruzát sokkal magabiztosabban kezelik mint a porszívót. Számukra a telefon billentyűzete sokkal gyorsabban megtanulható mint egy mosógép gombjai. Biztos van sok férfi aki meg nem is akar egy nőnek segíteni, de a nők legnagyobb része alkalmatlan a házasságra és háztartás vezetésre. Azt hiszem elég tapasztalatom van. Jobb ha én főzök ha nem akarok éhen maradni és jobb ha kimosok és kitakarítok egyedül mert a beszakadt körmöcske óriási traumát okoz a húszon éves lánykáknak.
2015. júl. 9. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Azért nem kellene általánositani..MEGINT!

Persze rengetek ilyen nö van (baráti körömben is) hogy a fözési tudomány mércéje kiakad annál hogy megtudnak Fözni egy teát.

De én pl tudok fözni és szeretek is. Takaritani is takaritok(jo nem mindig mert nem annyira tartozik a kedvenceim közé) mosogatni gyülölök de azt is megcsinálom ha muszáj.

Szoval ennyi:)

22l

2015. júl. 9. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

a "bizonyos nöknek" egyáltalán nem általánosítás, hanem pont azokról szól akikröl szól.


Tisztelet a kivételnek, ismerek olyan is akinek természetes hogy a h´zimunka az övé, a férj meg ásson, szereljen. Mi együtt csináljuk a dolgoket, házat kertet. Én pl. szivesen fözök mert szeretem a gyomrom, a mosogatás meg hozzá tartozik, ha az Eber nem akarj a fizetését a mosogatógépbe dobálni.

Ennekellenére nagyon sok olyant ismerek a köreinkben ahol a fözés mosogatás nem megy, mert milyen má. Meg különbenis keres a férj, ha nem tud mosogatni rakja a gépbe.


Ami nem ennyire durva, de azért ez is hagy kívánnivalót maga után, hogy segítsen a háztartásban. Ez ok. Akkor ha viszafelé a kertásásban is segít a másik fél, és akkor nem bújik a tény mlgé hogy hat ő nő.

Hozzáteszem, nálunk már a nagyszülőknél is közösen ment kinti és a benti munka is, annélkül hogy bárki ezt az egyenjogúságot súlykolta volna.


A ló másik oldala természetesen az, amikor a pasi csak a focit nézi a sörrel. Meg kocsmába megy amíg a feleség otthon gürizik. Bár nem tudom miért, ilyen mindig csak hallok. Az ismeröseim közt nem tudok hogy lenne.

2015. júl. 9. 11:45
 7/11 anonim ***** válasza:

Bizonyos nőknek tényleg. Vannak ilyen nők.

Mi a kérdés?

2015. júl. 9. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
2: Teljesen igazad van, akkor ha visszafelé is megy a segítség. Csak láttam már olyant is amikor asszonyka úgy ugráltatta az embert (aki épp a frissen vett ház minden belsö dolgát csinálta) hogy , "ha már lemész a kocsihoz mielött dolgozni mész lenyírhetnád a füvet. Meg ha úton vagy a munkába, akkor vehetnél valahol zöldséget stb. stb. Az embert ki is rúgták mert ez már teljesen a munka(idö) rovására ment.
2015. júl. 9. 13:51
 9/11 A kérdező kommentje:
Amelyik mondat a "?" jellel végződik.
2015. júl. 9. 13:53
 10/11 anonim ***** válasza:
Sok nőnek összesen ennyi jött le az egyenjogúságból, hogy akkor nekik már mindent szabad. Addig kell nekik az egyenjogúság, amíg hasznot látnak belőle, a kötelezettségeikről meg elegánsan nem vesznek tudomást. Minden szentnek maga felé hajlik a keze,tartja a mondás :D
2015. júl. 9. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!