Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ennyit megtennétek az exetekért?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyit megtennétek az exetekért?

Figyelt kérdés
Ha négy év után szakitanátok a barátnőtökkel, összeomlana teljesen, rosszul lenne, hányna, ideges lenne,ki lenne borulva teljesen,egyedül lenne, nem csak a szakitás miatt hanem mert az édesanyja kórházba került, és komoly baj lenne,felhivnátok a lányt megvigasztalni?
2015. júl. 9. 17:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Valószínűleg nem. Ugyanis semmit nem tudnék róla.
2015. júl. 9. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Attól csak rosszabb lenne
2015. júl. 9. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Én lány vagyok, de ha a volt barátommal történne ez, akkor igen. :)


L20

2015. júl. 9. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ha ezzel segítenék neki akkor igen.
2015. júl. 9. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
nem hiszem hogy engem kérne meg. :D
2015. júl. 9. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
igen, meg!
2015. júl. 9. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
dehogyis!
2015. júl. 9. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Az ilyesmi olyankor szokott megtörténni, ha barátságban váltak el, vagy ha vannak még érzelmek.

Én nő vagyok, de én biztos nem vigasztalgatnám az exeimet, akikkel már semmi kapcsolatom nincs és ha valami rossz történne velem, ők lennének a legutolsók, akik társaságára, vigasztalására vágynék.

2015. júl. 9. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ha igényli, akkor igen.
2015. júl. 9. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy váltam el tőle. Ha alapból jó volt vele, csak nem illettünk össze, és tisztességesen hagytuk el egymást, akkor igen. Ha szemét volt, megcsalt, bántott, akkor biztos, hogy nem.


19/L

2015. júl. 9. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!