Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt olyan aki ismerkedett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan aki ismerkedett olyannal aki először kedvesnek, udvariasnak és szimpatikusnak tűnt aztán kibújt a szög a zsákból?

Figyelt kérdés

Mesélnétek róla?


Köszönöm.



2015. júl. 9. 20:10
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Gondolok itt elsősorban megcsalásra,hűtlenségre,de bármi másra pl:.agresszív viselkedés a későbbiekben...
2015. júl. 9. 20:11
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez nem egy ritka esemény....

Amikor megismersz valakit egy tündibündi aztán hoppá mégsem.

2015. júl. 9. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Ugyanakkor nagyon jó embernek is...
2015. júl. 9. 20:19
 4/13 LazyJones ***** válasza:
100%
Exeim közt akadt pár ilyen. Az elején tündibündi kis ártatlan szende leányka, a végén meg egy phalloséhes ribizli, aki nem mellesleg gyakorló pszichopata. Egyszer véresre karmolt, mert haverom sörözés közben elsütött egy rossz poént arról, hogy egy másik csaj 4 évvel korábban akár a barátnőm is lehetett volna....
2015. júl. 9. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 MolotovPunk ***** válasza:
Igen.Volt ilyen barátnőm már.És olyan is volt,aki az elején nem volt szimpatikus,aztán később rájöttem nem is olyan rossz ember.
2015. júl. 9. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 MolotovPunk ***** válasza:

Egyébként karmolásról jut eszembe...

Volt olyan barátnőm is,aki többször csúnyán szétkarmolt szex közben.Ezt élvezte...

Azt is csak azért hagytam,hogy megtegye,mert jó volt a szex vele.

2015. júl. 9. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
én egy lányról azt hittem életem értelme ,de kiderült hogy nagyon befolyásolható és semmibe vett engem pedig nem is tudta hogy milyen áldozatokat hoztam érte
2015. júl. 9. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Utolsó:elmesélnéd?
2015. júl. 10. 12:18
 9/13 anonim ***** válasza:
kérdező te meséld el hogy kiben csalódtál és miért biztos csak félreértetted
2015. júl. 10. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Kedves Utolsó!


Nem írtam,hogy velem történt volna ilyen,történetek érdekelnek csupán. :)


Vannak dolgok amit nem lehet félre érteni.Pl:.egy megcsalást,hogyan értesz félre? Szerintem sehogy...

2015. júl. 11. 10:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!