Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt olyan aki ismerkedett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan aki ismerkedett olyannal aki először kedvesnek, udvariasnak és szimpatikusnak tűnt aztán kibújt a szög a zsákból?

Figyelt kérdés

Mesélnétek róla?


Köszönöm.



2015. júl. 9. 20:10
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Lehet párkapcsolat,de csak ismerkedés szintje is ahol le bukott az ilettő.
2015. júl. 11. 10:21
 12/13 anonim ***** válasza:
Az durva ha biztos tudod akkor vele ne törődj mondjuk ên az elemnek amikor még velem volt megengedtem hogy lefeküdjőn mással persze csak1 emberrel egyszer lehet fura de nem akartam egy megoszlás miatt elveszteni inkább megengedtem volna
2015. júl. 14. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Elárulom hogy az az illető olyan amilyennek megismerted csak nem kapott lehetőséget bizonyítani
2015. júl. 14. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!