Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit mondanál a párodnak az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit mondanál a párodnak az utolsó perceidben?

Figyelt kérdés
Ha beteg lennél,kórházba kerülnél,és súlyos lenne az állapotod,éreznéd hogy hamarosan meghalsz,párod pedig melletted van.Mit mondanál el még neki utoljára ?
2015. júl. 9. 23:38
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Hogy hálás vagyok neki minden pillanatért, amit vele tölthettem.
2015. júl. 9. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Hogy szeretem és nem azt sajnálom, hogy meghalok, hanem azt, hogy nem lehetünk együtt többé. :)
2015. júl. 9. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
39%

Elküldeném magam mellől, hogy ahelyett, hogy sajnáljon engem fölöslegesen, próbálja meg minél hamarabb feldolgozni és lépjen tovább, próbáljon meg boldog lenni az után is, hogy én már nem vagyok... Próbálnám annyira megbántani, hogy valahol örüljön a halálomnak.


23/F

2015. júl. 9. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Őszintén remélem, hogy valami vicceset, nem szeretnék szomorú halált, kacarásszanak évek múlva is az utolsó szavaimon.
2015. júl. 9. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
93%
Értem én a lepontozást, de gondoljatok bele, hálásnak addig kell lenni, amíg még lehet, ha nincs remény folytatni, akkor az ő útját kell egyengetni, amihez talán ez a kisebbik rossz.
2015. júl. 9. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
5-ös,rosszul gondolod szerintem.Ha megbántod az utolsó pillanatokban,meghalsz,még nehezebben teszi túl magát rajta,és még lehetősége sincs utána hogy meg tudjátok beszélni.
2015. júl. 9. 23:55
 7/18 anonim ***** válasza:

Nem gondolja rosszul hanem te vagy képtelen elfogadni azt hogy másnak lehet különböző véleménye a tiédtől.


Én is azt támogatnám hogy minél hamarabb legyen túl és kezdjen újat

2015. júl. 10. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Tapasztalatból írom, hogy ha egy kapcsolat (akár a másik halálával) keserűséggel zárul, akkor sokkal nehezebb továbblépni, mint ha boldogan, szeretetben, kellemes emlékekkel válnak el egymástól.

A gyász így is, úgy is időbe telik. Mindenkinél. Ha ehhez még bűntudat, harag, stb. járul, akkor kitolódik.

2015. júl. 10. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 WheneverYouWant ***** válasza:
Éljen boldogan utána is... Ha az kell jöjjön össze mással vagy csináljon amit szeretne...
2015. júl. 10. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
7-es,elfogadom,ne idegeskedj :) Elég csak egy kapcsolat végét megnézni.Ha haraggal válnak el,vagy nincs normálisan lezárva egy kapcsolat ,valaki képes évekig ezen rágódni még utána.
2015. júl. 10. 00:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!