Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elmondanád a párodnak, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondanád a párodnak, ha valaki más megtetszene?

Figyelt kérdés
2015. júl. 6. 09:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha túl laposnak és unalmasnak érezném a kapcsolatomat és már nem akarnám megmenteni, minden bizonnyal igen.
2015. júl. 6. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Meg szoktuk beszélni az ilyesmit, neki sok lány tetszik, nekem néha-néha megtetszik egy srác, elmondjuk általában. Nyilván nem akarunk semmi komolyabbat valakitől azért rögtön, mert jól néz ki, szóval nincsen ebből semmi probléma nálunk.
2015. júl. 6. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Mumusan ***** válasza:
Nem. Minek fusztráljuk egymást feleslegesen? Nem akarom megcsalni vele, vak meg nem vagyok. Tetszhet valaki úgy is hogy nem akarok tőle semmit.
2015. júl. 6. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Attól függ.


Ha "megtetszés" alatt azt érted, hogy ránézek valakire, és megállapítom magamban, "hú, de jó pasi", akkor azt általában nem, ha épp nincs mellettem. Estére már nem jut eszembe ezen agyalni. De pl. ha filmen együtt látunk egy jó pasit, azt meg szoktuk beszélni. Ha meg együtt vagyunk, akkor rá figyelek, a legritkább esetben nézegetek másfelé.


Ennél komolyabb "megtetszésig" nemigen jutok el, mert ha összehoz a sors egy ilyen pasival, akkor általában visszavonulok és elég szigorú határt tartok az ismerkedésben. Csak akkor lenne esély, ha már nagyon-nagyon rosszul érezném magam a kapcsolatban. De akkor úgyis szakítani kell. Igaz, volt már, hogy erre indokot adott egy férfi.

2015. júl. 6. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
először ismerd meg azt aki tetszik neked. ne csak egyszeri társalgás után vond le a következtetéseket.
2015. júl. 6. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha ez a valaki tényleg csak tetszene, bejönne, akkor nem... Én se akarnék tudni róla, minek frusztrálni a másikat? :D


Ha viszont a 3. komolyan befolyásolná az érzéseimet, akkor igen. (valószínűleg ekkor már a szakítás is megfordulna a fejemben)

2015. júl. 6. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!