Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha úgy néznék ki pumped gabo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha úgy néznék ki pumped gabo akkor a csajok jönének oda hozzám, és felkinálnák magukat?

Figyelt kérdés
[link]
2015. júl. 9. 23:53
 1/10 anonim ***** válasza:
58%

Szerencsés genetikával, szteroidokkal és nevetséges hozzá állással te is könnyedén lehetsz paprikajancsi


De kétlem hogy ettől bármilyen csaj is odamenne hozzád vagy ehhez a csírához.


A legtöbb lány a hasát fogja a röhögéstől ha ezt meglátja

2015. júl. 10. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
36%

Erről a nyomiról nekem a techno viking jut eszembe valamiért ...

[link]


Kicsit sincs beállva egyik sem.Az általad belinkelt gyerek tánca kicsit sem egyedi,ezer ilyet láttam már,illetve sokkal jobbakat,semmi különlegesség nincs benne.Van egy mozdulata,ami 10évvel ezelőtti partykon ment.

2015. júl. 10. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 WheneverYouWant ***** válasza:
Igen, vagy ha nem akkor csak annyit kellene mondanod hogy MIVAN GENYó.. és akkor biztos...
2015. júl. 10. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
De ez ilyen csettintek és kapnak a horogra típusú cukifiúka? Lányok vélemény?
2015. júl. 10. 00:29
 5/10 anonim ***** válasza:
49%
Azért ez a techno viking lényegesen kajakabb és némi egyéniség is szorult belé de ez a pumped gabo valami szégyen hogy mekkora széklet
2015. júl. 10. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem hiába csettintgetne .. De biztos van pár tini csaj akik elolvadnak tőle.
2015. júl. 10. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ritkán röhögök ennyit a cikkekhez fűzött kommántárokon, az hétszentség. :)


Szerintem tizedakkora erőfeszítéssel (és zéró szteroiddal) kaphatsz olyan gyönyörű nőt, amilyet ez a pumpica életében nem fog látni.

2015. júl. 10. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
odamenni odamennek ehhez a taghoz de elbeszélgetni már nem fognak tudni vele mert ez lenne a beszélgetésükből "lány: szia" "ő:zyzz" "lány: ki az a zyzz?" "ő: az isten" (egy videóban mondta azt hiszem) szóval nem, nem tud beszélni az baj, ilyen kinézettel odafognak menni hozzád de hasonló beszédstílussal nem fogod tudni ágyba vinni őket, az meg hogy felkínálják magukat NAGYON ERŐS túlzás, az csak a szintén NAGYON NAGY **bancok esetében lehet, nem tudom szerintem te nagyon önbizalomhiányos vagy, azok szoktak általában ilyeneket kérdezni meg mit tudom én hogy "most akkor kezdjünk el edzeni meg koxolni meg stb hogy a csajok odajöjjenek felkínálni magukat" NEM ez így nem jó, ez a hozzáállás nem jó, figyelj jó persze itt belemehetnénk abba hogy a 14-18 éves kor KÖZÖTT ez bejön meg ilyeneket hallhatsz hogy "jajj istenem de cuki, egy álompasi" meg stb (hidd el ilyenkor nekem is felfordul a gyomrom lehet hogy csak azért mert fiú vagyok :D ) DE van egy nővérem aki ugyanolyan stílust visel mint a szerinted dögösnek tartott lányok szóval a mai divat szerint öltözködik 21 éves van hapsi de a srác stílusa közelében nincs ennek, na jó a haja az megvan csinálva azért ilyenre természetesen de nincs se szolizott bőre, se nem ilyen koxos, de azért faszán néz ki (kigyúrt) meg a viselkedése sem ilyen, ismerem nagyjából szóval érted már? ne akarj rá hasonlítani, ez egy nyomi gondolkodj el ezen egy kicsit
2015. júl. 12. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
*van hapsija bocsánat rosszul írtam, jah még annyit hogy ha nem nézel ki helyesnek a lányok szerinte tehát pl arc, akkor cseszheted a testedet is mert ez a gabo gyerek hát nézd a fejét, csak a fejét hogy néz ki nem ultra ronda de nem is szép a teste ami megfogja a lányokat, persze csak mielőtt beszéltek vele mert azután kerülik, tudom hogy nehéz elhinned amit írok de jót akarok neked hogy ne legyen nagy koppanás a végén, érted? először magadat tedd rendbe aztán a csajok, de ne így akarj kinézni az istenért, legyen egyedi stílusod, ennek a gabo fazonnak még egyedi táncstílusa sincs pedig azt is mondta hogy zyzz féle táncot nyom benne néhány ő általa (gabo által) kitalált mozdulat is van benne amit megjegyzem már 10 évvel ezelőtt is nyomtak, ez a te példaképed? ha van egy kis eszed akkor egyenesbe jössz ha meg nem, barátom, így jártál, meg lehet azt hiszed én is ilyen retardált nyomi páwa vagyok, de a hajam csak hasonló oldalt nyírt (felnyírt) és nem elkent csak szimplán felül 9mm oldalt 3mm 84 kg vagyok stb azért írom mert nyilván azt gondolod irigykedem rá, mert én is páwa vagyok vagy egy 100 kg-os dagadt állat, de nem... csak szeretném érzékeltetni hogy ettől nem leszel menő én is voltam már menő napszemcsiben, fullcap sapkában meg stb v nyaukú pólóban és valóban jobban néztem ki, meg talán jobban néztek felém a lányok de ettől még nem jöttek oda, ehhez a kinézet kevés, meghát neked kell odamenned hozzájuk... kérj tanácsokat valakitől hogy mit hogyan kéne de utoljára kérem NE EZT A GYÖKERET UTÁNOZD, megmondom neked beverném a képét szívesen, nem egyszeri alkalom lenne... B)
2015. júl. 12. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

na eljött a vég....


valaki megosztotta facén ezt a nyomorékot


csak azért nem írtam be hogy legszívesebben szájba rúgnám mert még szegény gyökeret fogják sajnálni

2015. júl. 13. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!