Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan jelezhetnék finoman a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan jelezhetnék finoman a férjemnek, hogy örülnék ha ékszert venne nekem a születésnapomra?

Figyelt kérdés

Ne értsetek félre nem arany meg drága dolgokra gondolok.

Imádom a strasszos ízléses bizsukat.

30 éves leszek és a jegygyűrűmön kívül soha nem kaptam más ékszert a férjemtől. Pedig szívesen hordanék.

Azt nem engedi, hogy azokat hordjam amiket a régebbi páromtól kaptam és ha magamnak akarok venni akkor vérig van sértve, hogy azt a férfinak kell venni a nőnek, de mégsem vesz...

3 hét múlva leszek 30. Hogyan célozhatnék neki arra, hogy szeretnék egy szép karkötőt vagy nyakláncot?



2015. júl. 10. 09:27
 1/3 anonim ***** válasza:
50%
Én is ezeket szeretem,de nem bíznám férfire a megvételét,mert tuti olyat vesz ami nekem nem tetszik.Mi az hogy nem engedi meg hogy a régieket hord,meg hogy te se vehetsz ? Ilyet mondana valaki,egy raklappal vinnék haza :D Mondd meg nyíltan.
2015. júl. 10. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
74%
Attól függ milyen típus. Ha ért a finom célozgatásokból, akkor nézegess neten ilyeneket, mondogasd, hogy de szép, hogy örülnél, dw jól menne ehhez vagy ahhoz. Viszont ha olyan mint az én férjem,aki soha nem veszi a lapot bármilyen módon célozgatok, akkor mondd meg neki direktben, hogy ezt szeretnéd a szülinapodra :-D
2015. júl. 10. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Még az jutott az előbb eszembe, hogy lehet megosztok pár képet facebookon vagy esetleg egyből webshopból, hogy csak kattintani kelljen a "kosárba teszem" gombra... :D
2015. júl. 10. 10:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!